• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Řešení problémů s erekcí

 

Mužů s problémovou erekcí z roku na rok přibývá. Nejedná se při tom jen o starší věkové kategorie či mužů bojujících s příznaky andropauzy. I mladší muži se potýkají s nedostatečnou případně úplně chybějící erekcí. Problémy s erekcí tedy mohou potrápit každého muže bez ohledu na jeho věk. Existuje několik řešení, díky kterým se muži dostanou opět „do formy“.

Léčivé preparáty vázané na předpis

Pokud jste se kvůli problémům s erekcí dostali do fáze návštěvy lékaře, z jeho ordinace budete odcházet s receptem na tabletky, které jsou vázány na lékařský předpis. Lidé jsou většinou přesvědčeni, že pilulky na předpis dělají zázraky a jejich problémy určitě vyřeší. Nemyslí při tom na množství nežádoucích účinků i cenu za tyto léky. Při tabletách na předpis třeba rozlišovat ty, které vám lékař předepsal pouze na základě popisu problémů a ty, které se řadí k hormonální léčbě. Hormonální léčba je řešením v případě, že vám na základě krevních testů byla zjištěna hormonální nerovnováha – zejména snížená hladina mužského pohlavního hormonu testosteronu.

Vitaminové doplňky bez lékařského předpisu

Ti pánové, kteří se k návštěvě lékaře ještě neodhodlali, však nemusí zoufat. I pro ně existuje řešení v podobě vitamínových doplňků, které si mohou zakoupit dokonce online z pohodlí domova. Jedním ze současných velmi úspěšných vitaminových doplňků, který má čistě přírodní složení a tedy žádné nežádoucí účinky, je Ejoy. Kromě problémů s erekcí prodlužuje pohlavní styk, pomáhá při problémech s prostatou a zvyšuje chuť na sex.

Řešení pomocí injekcí

Ano, je to tak, i penis je jednou z částí těla, do které se píchají injekce! Už jen tato představa je sice nepříjemná, ale injekční léčba může být pro muže opravdu velmi nápomocná. Injekce obsahují léčivé látky, díky kterým se zlepší prokrvení topořivých tělísek v penisu, což zajistí kvalitnější erekci.

Gely, krémy, vakuové pumičkou

Gely a krémy patří k lokální léčbě erekce a díky rychlému vstřebání účinných látek do hlubších vrstev tkání penisu dokáží poskytnout rychle viditelné účinky. Tyto přípravky však neřeší problémy s erekcí z dlouhodobého hlediska, jsou spíše řešením pro rychlou stimulaci před samotným pohlavním stykem. Vakuové pumpy slouží k prokrvení penisu – pomocí odsávání vzduchu se vytvoří určitý podtlak, díky kterému dojde k erekcí. Pro udržení erekce je však třeba navléknout na kořen penisu kroužek nebo prstenec. Používání vakuové pumpy však s sebou nese i rizika – může poškodit cévy, způsobit krvácení či krevní sraženiny.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě