• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Sex ve zralém věku. Jak se udržet ve formě?

Čím jsou muži starší, tím více jejich erekce slábne. Je to sice krutý fakt, ale příroda je opravdu nemilosrdná. Samozřejmě, existuje pár tipů jak se udržet co nejdéle ve formě. Často se stává, že muž ve zralém věku oslní mladou dámu a v posteli jim to opravdu klape. Jak je to možné? Jednoduše se páni o sebe starají a snaží se nezaostávat za mladšími ročníky.

Nejčastější problémy

S rostoucím věkem se muži setkávají s stále slabší erekcí. Nejdříve se objeví problémy jen zřídka – erekce není tak tvrdá jako kdysi, případně dojde během styku k předčasnému ochabnutí penisu. Později se přidává i problém se ztopořením jako takovým a často nastupuje erektilní dysfunkce. Pokud se k těmto potížím přidá i problém s prostatou či úplná impotence, začne trpět nejen sexuální život daného muže ale i jeho psychika.

Ve zdravém těle zdravý duch …

Na co by si páni ve zralém věku měli najít bezpodmínečně čas? No přece na cvičení! Základem zdravé erekce je zdravé tělo a to se dá dosáhnout i prostřednictvím cvičení. Ať už si vyberete běh, cyklistiku, plavání, cvičení ve fitness centru či v posilovně, vaše tělo i váš penis se vám poděkují. Pro udržení kvalitní erekce je třeba zajistit, aby byla vaše oběhová soustava v 100% -ním stavu. Je totiž velmi důležité, aby byl penis dostatečně prokrvován.
Druhým důležitým bodem je stravování. Jelikož s rostoucím věkem roste i hmotnost, je třeba si dávat velký pozor, aby byla strava zdravá a vyvážená. Je třeba omezit tučná jídla a snažit se vyřazovat z jídelníčku „umělina“ – tedy jídla, ve kterých je přidaných množství konzervačních látek, barviv, dochucovadel a podobně. Upřednostňujte syrové ovoce a zeleninu, kvalitní maso či celozrnné pečivo. Snížit byste měli také dávky alkoholu a pokud kouříte, cigarety by se měly stát úplným tabu.
Kromě zdravého životního stylu je třeba udržovat v kondici i psychiku. Vyhýbejte se stresovým situacím, hádkám, nervozitě a pokud máte sklony k depresím, začněte proti ním bojovat čím dříve. Ať už navštívíte odborníka nebo se rozhodnete vzít vaše psychické zdraví do vlastních rukou, nikdy se nevzdávejte. Deprese jsou zabijákem erekce, upadnout do deprese proto znamená i ztrátu dobrého sexuálního života.

Co ještě?

Pokud máte pocit, že všechny výše zmíněné rady dodržujete, cítíte se ve svém životě spokojeně a šťastně, přesto váš sex není tím pravým ořechovým, máme pro vás ještě pár rad. Sexujte ráno. Tehdy máte nejvíce energie z celého dne, jste po noci odpočinutý a pokud vás ranní erekce ještě neopustila, nebudete se muset ani dlouho snažit. Další radou je používání erotických pomůcek. Proč ne? Sexuální život si přece třeba okořenit. Samozřejmostí by měla být také změna prostředí, vyzkoušejte sex v přírodě, v autě, v hotelu … A také střídání poloh. Kamasutra bude pro vás velkou inspirací.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě