• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Sexturizmus – Nový druh turistiky?

Nový druh turistiky?

Sexturizmus. Pojem, který se v poslední době čím dál více dostává do povědomí Lidí toužících po nových dobrodružstvích. Cestování za sexuální aktivita je druhem turistiky přinášejícím S sebou získáváním nových skusenost a zážitkové. V některých zemích se pod slovem sexturizmus chápe sexuální vztahy dvou Lidi (ať už různého Nebo stejného pohlavími) bez jakékoliv odměny, tedy oboustranný „dobrovolně“ požitek, v jinych Moze jít len ​​o vztahu za určitou hmotnou či finanční odměny. Jednoduše jde o návštěvu dané země za účelem sexuálního splynutím s jinou osobou legálním způsobem. Tedy o návštěvu státu, ve kterém je zlegalizování prostituce a host si tak mozem bez strachu ze zákona Užívat s kýmkoliv, kdo Dány službu nabídky.

Cestování za SEXOM

Cesta za sexuálním zážitkem Moze ačkoli buď plánovaná Nebo se naskytne nečekaně a spontánně. Některé země SÚ v oblasti sexturizmu Velmi oblubene. Nizozemsko je známe Červenou uličkou, Ktory ročně navštívím tisíce Lidi, Japonsko gejša. Oblubene destinacím sexturistiky je například hle Brazílie, Španělsko, Filipíny či Dominikánská republika. Nejpopulárnější krajinou na sexturistiku je Thajsko. Masáže Se šťastným koncem SÚ známe Téměř na celo světě, podle Thajců je nejstarším řemeslo Součásti jejich kultury. Pokud se chystáte na dovolenou či výlet do ciziny a měli byste Zájem vyzkoušet si sexuální služby cizokrajné krásky, ověřte si před tím, zda země není na Seznam Statové, v nichž je prostituce zakázána. V opačném případě by se váš pobyt v cizině Mohl prodloužit z nepříliš příjemných důvodů. Pokud byste Chtěli sexturizmus praktikovat v USA, Indií či Arabských zemích, rychle na to zapomeňte. Prostituce v těchto zemích je totiž nelegální.

Kde se vzala, tu se vzala …

Historie prostituce má kořeny v dávné minulosti. Sumer, babylove, starověké Řecko, středověk, 18. století. V každém období se našly přívrženci prostituce. Nektere cestovali za kulturními zážitky a přitom vyzkoušeli sex s domorodou obyvatelky, další strávili dlouhé měsíce na moři a při pobytu na suši si dopřáli sexuální požitek s tamními kráskami, činí cestovali za SEXO do ciziny cíleně. Proč v současnost Lidé cestujte za SEXO do jinych zemi? Důvodů je Vícesouradnicové. Prvním je finanční hledisko. Pokud muž oblibě střídání žen a v jeho domovině je prostituce příliš nákladná, vybere se na návštěvu do země, kde jeho peněženka Velmi neutrpí. Druhým důvodem je zpestřením dovolené, sex je jakýmsi benefitem navíc, který Cestovatel kromě poznávání kultury a oddechu zažije. A, dalším důvodem, který je typický skóre pro něžnějším pohlaví – romantika a exotika. Sex s cizincem, z něhož se později může vyvinuté už dlouhodobější vztah, je pro dámy nezapomenutelným dobrodružstvím.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě