• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Sexuální mýty

Lidé jsou věřící, nevěřící, pověrčiví, bázliví, zasnění, flegmatičtí či melancholičtí. Každý je jiný a přesto existuje množství lidí, kteří věří různým (nejen) sexuálním mýtem. Díky tomu, že považují mýty za pravdivé, začnou často trpět sexuální frustrací, odmítají partnera a milují se jen podle určitých pravidel. Obírají tak o požitek nejen sebe, ale i partnera a nedokáží se naplno odvázat. Pokud i vy patříte k těm, kteří věří různým sexuálním pověrám, rychle se tohoto zlozvyku zbavte a užívejte si chvíle plné radosti bez omezení.

Muž pociťuje orgasmus jen při ejakulaci

Tuto myšlenku má v hlavě obrovské množství žen. Podle nich platí rovnice mužský orgasmus = ejakulace. Při milování se tedy nesoustředí nato, aby muž dosáhl skutečný orgasmus, ale na vyvrcholení v podobě ejakulace. Zafixována rovnice opravdu neplatí, zeptejte se svého partnera (případně oznamte tuto zprávu partnerce) a určitě tak zkvalitníte tak své sexuální zážitky.

Bez kondomu intenzivněji než s ním

Dámy si myslí, že jejich orgasmus bude bez kondomu silnější a intenzivnější, muži považují sex s kondomem za nepohodlný, někteří z nich ho odmítají kvůli „nedostatečné“ erekcí a slabé ejakulaci. I tento názor je však mylný. V dnešní době se již na trhu nacházejí velká množství kondomů různých druhů, které jsou vyrobeny z materiálů připomínajících pokožku – jsou tak tenké, že i sex s nimi může být intenzivním zážitkem.

Muž s obřízkou je méně přitažlivý

Tento názor víří v hlavách mužů, kteří obřízku absolvovali ze zdravotních nebo osobních důvodů. Trápí i těch, kteří v brzké době musí obřízku podstoupit a obávají se intimního života bez předkožky. Pánové, žádný strach. Muži s obřízkou jsou pro ženy stejně přitažliví jako ti bez ní, mnoho žen si dokonce pochvaluje sex s takto upraveným mužem.

Kvalita sexu s věkem klesá

Právě naopak! Čím je muž zralejší, tím je v sexuální oblasti zkušenější, dokonale zná své i partnerčino potřeby a tak ví, jak uspokojit sebe i druhou stranu. Je pravda, že po padesátce klesá hladina testosteronu a mohou se začít objevovat problémy s erekcí, pokud se však muž udržuje v kondici, zdravě se stravuje, sportuje, nepožívá nadměrné množství alkoholu a vyhýbá se kouření, jeho sexuální život bude stále kvalitní a zralejší než za mlada.

Na velikosti záleží

Ne, nezáleží. Muži s příliš velkým penisem to mají často těžší než ti, kteří mají menší přirození. Partnerku totiž může styk s velmi obdařeným mužem bolet. Není podstatná velikost, ale technika. Správný bod se dá najít i bez velkého penisu, chce to jen trochu tréninku. A další vlastností, kterou ženy preferují více než délka, je tloušťka.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě