• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Silná erekce díky stravě

Potraviny a erekce

 

Frekvenci, sílu či intenzitu erekce ovlivňuje množství faktorů, jedním z nich je i strava. Pro silnou erekci je třeba konzumovat hodně ovoce a zeleniny, které obsahují množství vitamínů, antioxidantů a dalších zdraví prospěšných látek. Pokud ve vašem jídelníčku převládají spíše masové pokrmy, tuky, různé polotovary a trpíte problémy s erekcí, je na čase jídelníček výrazně upravit. Stačí si vzít příklad z dob dávno minulých. Myslíte si, že v minulosti mužů netrápili potíže s erekcí? Nebojte se, nebyli stavbou těla jako současní muži a i oni často trpěli problémy týkajícími se erekce. Pravdou však je, že kdysi neexistovaly různé léky a léčiva na zkvalitnění erekce a tak si pomáhala jen vyváženou stravou. Dalším příkladem jsou zvířata v přírodě – pokud je trápí nějaké onemocnění či bolest, hledají pokrmy či bylinky, které jejich problém odstraní. Nic proto nedáte za zkoušku. V případě, že vás trápí poruchy erekce a nevíte si s nimi poradit, zkuste zeleninu. Chcete-li na sobě pozorovat účinky, důležitá je pravidelná konzumace.

Je vědecky dokázáno, že pravidelná konzumace syrového ovoce a zeleniny zlepšuje celkový zdravotní stav lidí, působí tedy i na erekci. Mimo jiné se stará io úprava hladiny cholesterolu v krvi, čímž se stará o správné fungování celého kardiovaskulárního systému. Právě na srdečně-cévní problémy mohou navazovat i poruchy erekce, ať už se jídla o slabou erekci nebo její úplnou ztrátu. Syrová zelenina na sebe také váže chemické látky a volné radikály a odvádí je z těla ven, čímž odlehčuje práci celému organismu. Právě volné radikály nepříznivě působí na srdečně-cévní systém a jejich přebytek ve vašem organismu se tak může odrazit i na erekcí.

Nevíte se rozhodnout, která zelenina je pro vás nejvhodnější? Opět se můžeme podívat do minulosti. Naši předkové se zaměřovaly na pěstování jednoduché zeleniny, která jim dodala všechny potřebné vitamíny a živiny. Klasikou pro ně byl salát, zelí, kapusta, brokolice či špenát. A zřejmě opravdu věděli, co je dobré a účinné. Tyto „klasiky“ totiž obsahují kyslinu listovou, která má blahodárný vliv na mužskou výdrž v posteli. Kromě nich můžete svou erekci zlepšit i díky petržele, mrkvi, celeru, zázvoru, česneku, rajčatech, chilli papričkách (které jsou mimo jiné také skvělým afrodiziakem, zvyšují chuť na sex, která bude díky nim intenzivnější) a také ořechem různých druhů, banánem, figám či vajíčkům. Chcete-li svou erekci opravdu zlepšit a navrátit její ztracenou sílu, snažte se o jejich syrovou konzumací. Tepelná úprava totiž dokáže zničit množství vitamínů a zdraví neprospívá ani přílišné solení pokrmů.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě