• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Slabá výdrž při sexu. Jak ji ovlivnit?

 

Celý den se těšíte na sex, nevíte své myšlenky přeorientovat na nic jiného a když večer nastane chvíle tolik očekávaného sexuálního styku, po pár minutách je konec. Sex skončí pomalu dříve než začal. Pokud se to stalo poprvé za delší časové období, je to v pořádku. Jak se říká, ne každý den je neděle. To platí i v sexu, ne vždy se podaří dosáhnout uspokojivého výsledku pro obě strany. Pokud se však tento problém objevuje stále častěji případně trápí dvojici delší dobu, něco není v pořádku. Ti šťastnější páni mohou projít po krátké chvíle na druhé kolo, ve kterém se kousek slasti ujde i partnerce. Ti méně šťastní budou nad podaným výkonem ještě dlouho zamýšlet (opět) a zřejmě se přinutí pátrat po důvodu neúspěchu. Ať už se po tomto výkonu setká muž s chápavým pohledem či přístupem partnerky nebo obdrží několik výčitek, sexuální výdrž by měl v každém případě snažit posílit. Nejen kvůli partnerce, ale především kvůli sobě.

Naučte se správně dýchat

Dýchání je životně důležitou činností, která probíhá automaticky. Jelikož jde o vrozenou činnost, netřeba se ji učit. Co je však třeba se naučit je dýchat správně. Většina lidí dýchá mělce – do plic. Při tomto dýchání se však nedostává do těla potřebné množství kyslíku, které potřebují orgány ke své činnosti a vznikají různé poruchy. Jednou z nich může být i problém s erekcí nebo slabou sexuální výdrží. Pokud se naučíte dýchat hluboko do břicha, přivedete dostatek kyslíku mimo jiné k pohlavním orgánům a penisu tak zajistíte správné prokrvení a funkčnost.

Přestávky během styku

Jedno z nejjednodušších no přitom velmi účinných řešení. Když muž cítí, že přichází vyvrcholení, přeruší na pár minut akt a vrátí se k němu po odeznění příchozí ejakulace. Aby během této přestávky partnerka nevystydla, věnuje se partner zatím její tělu a laskání. Měl by se přitom věnovat zejména aktivní stimulaci klitorisu. Velmi snadno se totiž může stát, že přerušovaný styk oddálí ženský orgasmus na delší dobu, případně k němu nedojde vůbec. Partneři mohou mít po ruce například vibrátor, který dokáže na pár minut penis bez problémů nahradit.

Správné sexuální polohy

V mnoha případech stojí za rychlejším vyvrcholením nevhodné polohy. Pokud v posteli upřednostňujete polohy, které vyžadují silnější přirážení ze strany muže, zkuste tento zvyk změnit. Vhodnější jsou polohy, při kterých je aktivnější žena, který si sama reguluje intenzitu styku.

Trénink díky masturbaci

Pokud jste vyzkoušeli všechno možné, od úpravy životního stylu (stravování, pohybu) přes eliminování stresu až po změnu sexuálních zvyklostí a nic nepomohlo, vyzkoušejte hodinku či dvě před sexem masturbovat. Vyprázdněte tak své zásoby a penis pomůžete správně prokrvit. Během sexu tak bude penis takříkajíc unavený a bude muset vyvinout větší aktivitu, aby dosáhl požadovaný efekt. A právě to může vést k dokonalejšímu sexu.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě