• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Tajemná tantra masaž

tantra masaz

Vyzkoušeli jste s partnerem v posteli množství poloh, sex na neobvyklých místech, téměř všechny dostupné erotické pomůcky, ale stále vašemu sexu něco chybí? Potřebovali byste ho oživit a trochu okořenit, ale nepomohla ani Kamasutra? Zkuste tantrický sex! Má množství tajemství, přináší požitek tělu i duši, zajišťuje dlouhotrvající erekci a proniká do všech buněk těla.

Nejde jen o sex

Tantra je nesprávně považována pouze za sexuální praktiku. Hlavním úkolem tantrického sexu je přinášet uvolnění celému tělu. Partneři se tak dokáží lépe soustředit na sex, procítit ho všemi smysly a sjednotit tělo s myslí. Před praktikováním tantry byste měli dodržet několik zásad, díky kterým bude sex opravdu nezapomenutelný:

  • na tantrický sex si vyhraďte dostatek času, při tantře se nesmíte spěchat;
  • soustřeďte se jen na danou situaci – na tantrický sex, neubiehajte myšlenkami k nesplněným povinnostem či práci. Je důležité odpoutat se od problémů a stresu, jinak nemá tantra žádný smysl;
  • vyměňte stereotypní místa, na kterých většinou sexujete za nové. Ložnici za kuchyň, postel za deku na zemi, případně si v obýváku prostřete na zem kožešinu;
  • pohodlí, pohodlí a ještě jednou pohodlí. To je důležitý základ tantry. Množství polštářů, svíčky, příjemná hudba. Zútulněte si prostředí tak, abyste se cítili opravdu příjemně a uvolněně.

Tantrický sex by měl vždy začínat masáží. Tantrickou masáží. A tantrická masáž by měla začínat společným lázním. Už při něm se uvolníte, navodíte si správnou atmosféru a připravíte se na nezapomenutelný zážitek. Masáž by měla věnovat pozornost celému tělu, ale zejména intimním partiím. Začněte masáží hlavy – přejděte přes vlasovou část až na spánky, k temeni, speciální pozornost věnujte ušním lalůčky. Postupně se přes krk, ramena, prsa a břicho dopracujete až k klínu. Ať už bude masírovat muž ženu nebo žena muže, postup je stejný. Samozřejmě, muž se při prsou zdrží déle. Po dokonalé stimulaci pohlavních orgánů přejděte opět níže, přes stehna až ke chodidlům. Velmi podstatná je citlivost, preciznost a projevování úcty k tělu, které masírujete. Masáž přivede do stavu hluboké relaxace obou zúčastněných, vzrušení bude doslova nesnesitelné a budete toužit jen po jednom. Při masáži si můžete pomoci například pírky, lechtání na správných místech se může dostavit dokonce orgasmus. Pokud masíruje žena muže (opravdu precizní), měla by se v krátké době objevit erekce. Masáž intimních partií přináší silnou energii, jejím cílem není ejakulace, ale dokonalé uvolnění.

A pak přichází …

… samotný tantrický sex, při kterém mohou partneři zažít několik orgasmů po sobě. Podstata tantrického sexu spočívá v oddalování vyvrcholení. Orgasmus je třeba včas zastavit, potlačit ho a opět začít se stimulací. Tento proces se opakuje několikrát po sobě, kolik oba partneři vydrží. Každé přerušení s sebou přináší stále více vzrušení do další stimulace. Nakonec se dostaví orgasmus v plné síle, který bude intenzivní jako nikdy před tím.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě