• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Tipy pro dokonalý orální sex

Orální sex je součástí téměř každého sexuálního života partnerů. Často bývá předehrou, která v obou partnerech probudí neskutečnou touhu po vyvrcholení, dokáže povzbudit a nakopnout smyslové buňky tím správným směrem. Touha po orálním uspokojení umí být opravdu silná, no za krátkou dobu se ví tato touha i rychle pominout. Pokud chcete zažít dokonalý orální sex, na který tak snadno nezapomenete, dodržujte určité zásady a určitě neprohloupíte.

Hygiena nadevše

Nepříjemná vůně či chuť jsou tím, co dokáže orální sex pokazit hned v jeho začátkem. Pach intimních oblastí ovlivňuje množství faktorů, ať už je to konzumována strava, kouření, alkohol či nesprávná hygiena. Právě nedostatečná hygiena dokáže pokazit jakoukoliv chuť na orální sex. Navrhněte proto partnerovi či partnerce pro sexem společnou sprchu či koupel. Zde se můžete pohlavním orgánům dostatečně povenovať nejen z hygienického hlediska, ale začít i se vzrušující předehrou.

Úprava vzhledu

Pokud víte, že Vaše partnerka oblibě orální sex, pečujte o úpravu svých intimních partií. Vyholení nahladko zda pristrihávanie chloupků do určitého tvaru nejsou na škodu. Není nic horšího, než pohled na prales, který se partnerce naskytne při stažení partnerových kalhot. Totéž platí i naopak. Ženy dokáží být v tomto směru opravdu kreativní a ochlupení pysků a vagíny vědí přeměnit na hotové umělecké dílo.

Horké pohledy

I během uspokojování potřeb ústy dbejte na oční kontakt. Muži milují, když se jim ženy během líbání a olizování jejich penisu občas hluboko zahledí do oči a snaží se je tímto pohledem přivést do ještě větší euforie. Ženy si na pohledy během orálního sexu až tak nepotrpí, ale určitě je potěší.

Promyšlené techniky

Začít polibky a jemným lízáním od žaludu ke kořeni, nezapomenout na varlata, postupně vsunout penis do úst a přitom zapojit do práce i ruce. To jsou základní principy orálního sexu, které zvládne i začátečnice. Začátek by měl být opravdu jemný, pokud žena na penis ústy doslova napadne a začne ho hned příliš přehnaně stimulovat, může dosáhnout právě opačný efekt. Penis ochabne a jeho probuzení bude trvat velmi dlouhou dobu. Muži mají rádi, pokud cítí penis v hrdle co nejhlouběji, ale řekněme si na rovinu, ženám tento požadavek velmi nevyhovuje. Díky správnému uchopení penisu se rukama dokáže hloubka vniknutí snadno oklamat a prodloužit. A ještě jedno doporučení pro dámy, dávejte si velký pozor na zuby. Jemné kousání mužem nemusí překážet, ale pokud se pozapomněl a zuby se dostanou s penisem do konfliktu v nesprávné chvíli, můžete mu způsobit hodně bolesti. Co se týče obráceného gardy, i muži by během orálního sexu měli do práce zapojovat ruky. Jazykem stimulovat klitoris a současně prsty dráždit vagínu nebo naopak nikdy není na škodu.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě