• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Toto jsou nejlepší milostné polohy do ložnice, sprchy i do auta

Milostní polohy

Sex by neměla být nikdy o rutině nebo o nudě. Aby to měli milenci v tomto ohledu o něco lehčí, existují desítky různých sexuálních poloh využitelných prakticky pro všechny způsoby pohlavního styku či erotické stimulace. Některé se hodí více do postele, jiné více do koupelny a další jsou využitelné i venku. Které jsou ty nejzajímavější?

Sexuální polohy do ložnice a postele

Ložnice je klasickým a ověřeným místem na milování a proto je i nejvíce sexuálních poloh určených právě pro využití v posteli. V ložnici máte nejvíce pohodlí a velké prostorové možnosti, ale zároveň je zde riziko vzniku stereotypu.

Proto třeba polohy pravidelně obměňovat, inspirovat se můžete těmito:

Lžičky: Jde o mimořádně romantickou polohu, která naplno využívá pohodlí postele. Žena si lehne na bok, muž si lehne zezadu k ní. Žena pak mírně pokrčí jednu nohu v koleni a on do ní může vniknout zezadu. Pozice se hodí i pro anální sex.

Na koníka, ale opačně: Toto je klasika, která má trochu více erotickou příchuť. Muž si volně lehne a žena si obkročmo klekne nad něj, avšak ne tváří v tvář, ale naopak. Během přirážení tak může muž hladit její nohy, záda nebo boky.

Poloha s nohama nahoře: Mimořádně vzrušující je i pozice motýla. Žena si lehne na kraj postele s nohama směrem ven. Muž k ní přistoupí vestoje, vyloží její nohy na svá ramena a vnikne do ní, dokud ona se mu bude dívat během milování do očí.

Poloha vleže a na boku: Pokud máte rádi těsný, no živočišný kontakt, tato pozice je ideální. Žena si lehne na bok a pokrčí nohy v kolenou. Muž si polo-lehne a polo-klekne nad ni, zapře se rukama o postel, vnikne do ní a může přirážet.

Sexuální polohy do sprchy a koupelny

Velmi častý místem na erotické radovánky bývá koupelna a vana či sprcha, kde lze sex obohatit o vodní element. V případě vany můžete v podstatě využít i polohy obvyklé do postele, ale pokud jde o sprchu, třeba vyšší úroveň kreativity.

Zde jsou nejzajímavější sexuální pozice a polohy:

Na stojáka: Asi nejtypičtější pozicí je ta ve stoje. Oba partneři stojí tváří v tvář, žena se opře o stěnu sprchy, jemně zvedne jednu nohu a rozkročí se. Muž zvednutou nohu chytí rukou a může opatrně vniknout dovnitř.

Zezadu ve sprše: I pozice zezadu lze vyzkoušet v sprchovém koutu, chce to jen flexibilitu. Oba partneři se postaví za sebe, muž za ženu. Ta se předkloní dopředu a pak už jen stačí, když muž do ní zezadu vnikne.

Sex v sedě: Pokud to prostorové možnosti dovolí, může si muž sednout v sprchovém koutu do tureckého sedu. Žena si pak na něj kvokat, buď tváří nebo zády k němu. Pak stačí už jen najít pohodlnou pozici a začít „jezdit“.

Na rukou: Tato poloha je rozšířením klasické pozice „na stojáka“. V tomto případě se žena musí opřít o pevnou stěnu ve sprše a muž ji zvedne do výšky pásu. Ona obmotat své nohy kolem jeho zadku a může se začít přirážet.

Sexuální polohy do auta a na ven

Poslední kategorií jsou milostné polohy určené na ven a do auta. Přestože většina aut nabízí jen stísněné možnosti, víte využít variabilitu prostoru uvnitř i venku, což přináší nové výzvy a vzrušení z méně tradičního milování.

Zde jsou 4 polohy, které byste měli určitě zkusit:

Jezdkyně na sedadle vpředu: Klasika, která neomrzí, čili poloha jezdkyně, je jako stvořená do auta. Muž si sedne na sedadlo spolujezdce posunuto co nejvíce dozadu, žena si kvokat na něj a divoká jízda bez zábran může začít.

Misionář na přední kapotě: I pro misionářskou polohu víte využít auto, ačkoli ne jeho vnitřek, ale spíše přední kapotu. Žena si na ni lehne, ideálně směrem od přední části k čelnímu sklu. Muž se nad ni sehne a můžete začít.

Odzadu na zadních sedadlech: Pokud nemáte auto typu coupé, tuto polohu můžete vyzkoušet prakticky v každém jednom modely. Stačí, když si žena klekne na zadní sedadla, vyšpulíme zadeček směrem ven a muž k ní může přistoupit zezadu.

69 v kufru: Auta typu combi nebo hatchback mají výhodu, že pokud sklopíte zadní sedadla, můžete si pohodlně lehnout do kufru. Tuto pozici by bylo škoda nevyužít pro vzájemné orální potěšení v poloze 69.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě