• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Toto jsou nejlepší potraviny na erekci, které zlepší váš výkon v posteli

Potraviny a erekce

Kvalita erekce ovlivňuje u mužů prakticky jejich celý sexuální život. Problémy s dosažením ztopoření, jeho udržením nebo s dostatečnou tvrdostí erekce, to vše má zásadní vliv na uspokojení tak při milování, tak v rámci partnerských vztahů. Jednou z možností, jak tyto problémy ovlivnit, je i jídelníček a jeho složení.

Jak a proč ovlivňují potraviny erekci u muže

Je všeobecně známo, že potraviny ovlivňují zásadním způsobem zdravotní stav. Zatímco mastné, přesolené či přeslazené jídla zhoršují například hladinu cholesterolu a cukru v krvi, ovoce a zelenina mají pozitivní vliv na tyto hodnoty, ale i na srdce či cévy.

Totéž platí i v případě vlivů na sexuální život a působení na pohlavní soustavu a její jednotlivé části či funkce. Několik potraviny mohou přímo či nepřímo působit na kvalitu sexuálního života pozitivní i negativní a to právě ovlivňováním funkcí či vlastností jejích jednotlivých částí. Pochopitelně ne ze dne na den, ale spíše dlouhodobě.

Nejvýznamnější vliv mají v těchto oblastech:

    • nástup erekce, zejména pokud jde o jeho rychlost, spolu s udržením erekce dostatečně dlouhou dobu a v dostatečné kvalitě, což je dosaženo ovlivněním prokrvení penisu
    • libido, čili sexuální apetit, kde mají mnohé potraviny pozitivní vliv na testosteron a jeho hladinu, což ovlivňuje zvýšení chuti na sex a také na zlepšení erekce
    • plodnost související s tvorbou spermií, čili spermatogenezí, přičemž v této oblasti je vliv také dosaženo prostřednictvím ovlivnění hladiny testosteronu

Tipy na nejlepší a nejúčinnější potraviny na erekci

Pokud se rozhodnete zlepšit svou erekci prostřednictvím potravin, měli byste se zaměřit na komplexní změnu jídelníčku a konzumovat vybrané potraviny dlouhodobější. Splněním těchto dvou podmínek lze pak dosáhnout i viditelnější účinky.

Zde jsou potraviny, které jsou nejúčinnější na erekci:

Mořské plody: Jestliže zařadíte do svého jídelníčku ústřice či krevety, můžete výrazně a viditelně podpořit svou erekci. Plody moře jsou totiž bohatým zdrojem omega-3 mastných kyselin podporujících prokrvení penisu.

Ryby: V moři ještě zůstaneme, několik mořské ryby vám mohou také pomoci k lepšímu ztopoření a to obsahem mastných kyselin i více minerálů, například zinku. Patří sem losos, tuňák, makrela či treska.

Chilli: Známé pálivé koření nebo celé chilli papričky obsahují látku zvanou kapsaicin, díky níž přichází k termogenní účinku v těle. To ovlivňuje i roztažení cév a zvýšení průtoku krve do penisu.

Koření: Několik běžně používaných koření v kuchyni vám může také pomoci ke zlepšení nástupu či tvrdosti ztopoření. Jde například o vanilku, bazalku, mátu, skořici či kardamon, které podporují i ​​sexuální apetit.

Špenát: Ze zeleniny je nejlepším prostředkem na podporu erekce špenát, který obsahuje látky zvané dusičnany. Ty se v těle mění na oxid dusnatý, který má vliv na roztažení cév a tedy i ke zvýšení průtoku krve v nich.

Banány: Z pohledu erekce jsou důležité několik minerály a mezi ně patří i draslík, který se podílí na snížení sodíku, který je problémový pro krevní tlak a prokrvení penisu. Velmi bohatým zdrojem draslíku jsou banány.

Ořechy: Vlašské ořechy, piniové ořechy, mandle a lískové ořechy byste měli také zařadit do svého jídelníčku a to hlavně kvůli obsahu aminokyselin ovlivňujících lepší ztopoření, stejně tak ovlivňují i ​​libido.

Čokoláda: Pro všechny, kteří mají rádi sladkosti, je dobrou zprávou, že na zlepšení erekce pomáhá i čokoláda. Podmínkou však je, že musí obsahovat alespoň 70% kakaa, které obsahuje látky regenerující cévy.

Cibule a česnek: Pozitivní vliv na cirkulaci krve a zlepšení prokrvení pohlavního údu mají i česnek a cibule. Obsahují totiž látky, které podporují ředění krve a zvyšují hladinu oxidu dusnatého.

Červený meloun: Posledním tipem na potravinu s příznivým účinkem na ztopoření je červený meloun. Ten obsahuje totiž několik aminokyseliny, hlavně citrulin, který je důležitý pro zlepšení prokrvení pohlavního údu.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě