• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Toto jsou nejpodivnější sexuální úchylky a fetiše na světě

sexuální úchylky

Svět je plný podivínů a divných věcí nebo činností, při kterých se občas opravdu zastavuje rozum. V případě sexu a erotiky jako takové to platí snad dvojnásob, ale možná i vás překvapí, kolik různých sexuálních deviací a podivných praktik existuje. Zde je menší přehled těch nejzajímavějších úchylek, fetišů a různých technik uspokojování se.

Trocha teorie na úvod

Jako sexuální deviace či úchylka se dá charakterizovat takové sexuální chování nebo takové praktiky dosažení vzrušení, které se vymykají zavedeným společenským mantinelem. Některé takové techniky jsou velmi bizarní, jiné se pomalu dostávají i do našich ložnic.

Podle typu zaměření konkrétní úchylky a fetiše rozeznáváme:

  • deviace a úchylky podle aktivity, čili jde o konkrétní typ činnosti, techniky nebo praktiky za účelem dosažení sexuálního vzrušení a uspokojení
  • deviace a úchylky podle objektů, kde není ani tak samotná technika nebo činnost způsobuje sexuální dráždění, jako spíše objekt, na kterou jsou zaměřeny

Jakoukoliv náklonnost k libovolným fetišem nebo podivným praktikám má člověk biologicky danou. Nelze ji příliš změnit a jde v podstatě o celoživotní záležitost. Lze sice upravit nebo zmírnit projevy takové sexuální preference, nikoli však zcela potlačit. Proto je lepší deviace kontrolovat v rozumných mezích.

Úchylky a fetiše podle aktivity

Pokud jde o deviace podle aktivity, sem patří činnosti, které mohou být poměrně neškodné, jako je například sledování někoho anonymně na dálku, až po přímou činnost více lidí v rámci konkrétních technik, například při sadismu.

Zde jsou nejznámější příklady takových aktivit:

Voyerizmus: Člověk s tímto fetišem dosahuje sexuální vzrušení tím, že anonymně sleduje někoho jiného v jeho intimních chvílích, například oblékání, močení nebo sex.

Exhibicionismus: Opakem je exhibicionismus, kdy se fetišista sám předvádí s odhaleným pohlavním údem. Ten bývá většinou ztopořený a někdy se přidá i masturbace.

Frotérismus: V tomto případě je vzrušení u muže dosahované třením se se ztopořeným penisem o druhého člověka na veřejném místě v tlačenici či davu. Někdy nastává i ejakulace.

Sadismus a masochismus: Jde o velmi známý fetix, který zahrnuje projevy spojené s agresivními technikami, například svazování, výprask či použití vosku nebo elektřiny.

Erotografománia a Skatofilie: V obou případech je vzrušení dosaženo komunikací erotického podtónu s druhou osobu, hlavně psaním si a anonymním telefonováním.

Foot fetiš: Tento fetiš je zaměřen na nohy, ať už jako takové nebo například ve vysokých botách. Pro někoho stačí jen pohled, jiný potřebuje i doteky nebo hraní se s nimi.

Úchylky a fetiše podle objektu

Druhý typ úchylek zná fetiše v závislosti na tom, na koho jsou sexuální představy nebo touhy zaměřené. Nejde tedy ani tak o to, jaký typ technik nebo praktik se provádí, ale rozeznává se spíše to, kdo nebo i co je objektem.

Zde je několik známých i podivných příkladů:

Nekrofilie: deviantní, u kterých se objevuje nekrofilie, pociťují vzrušení například při sledování pohřbu či manipulaci s mrtvolou, v nejtěžším případě při styku s ní.

Zoofilie: Objektem sexuálního zájmu jsou v tomto případě zvířata, přičemž tento fetiš je i poměrně známý a je definován touhou po pohlavním styku různého typu se zvířetem.

Urofília a koprofília: V těchto případech je vzrušení dosaženo zaměřením se na moč a výkaly, ať už v lehčí formě pouze pozorováním, nebo v těžší formě kontaktem s nimi.

Gerontofilie: Gerontofilikov vzrušuje pohled, masturbace nebo sexuální styk se starými lidmi, někdy až v důchodovém věku. Někteří se do nich umí i zamilovat.

Statuofília: Pokud by ve vás vyvolal vzrušení pohled na sochu, případně dotek vašeho penisu o ni, trpíte statuofíliou. Mnoho lidí dokáže tento fetiš dovést do konce masturbací.

Hierofilové: Posledním opravdu divným fetišem je Hierofilové. V tomto případě jsou objektem sexuální touhy náboženské či sakrální předměty, problém je nejčastější v pubertě.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě