V jakém znamení se narodil dokonalý milenec?

V jakém znamení se narodil dokonalý milenec?

Někdo věří v horoskop, jiný není, jiní je dokonce sledují. Měsíc, ve kterém se člověk narodil, může mít podstatný vliv na povahu člověka nejen v pracovním životě nebo ve zdraví. Tyto údaje skutečně ovlivňují také sexuální aktivitu a osobní život člověka. Kdo jsou ti nejdivočejší v posteli?

Vodnář

Vodnáři nejsou velmi vhodnými partnery pro dlouhodobé vztahy. Mají rád nepokoje, společnost krásných žen, krátkodobé sexuální zážitky a svobodné vztahy. V sexu jsou velmi aktivní, mění pozice, mají rozmanitou fantazii a také rádi erotické pomůcky nebo sledování porno videa pro získání správné atmosféry.

ryby

Citlivé postavy, které tvrdí, že jsou romantické. Samozřejmě, opak je pravdou. Muži v lásce s rybami, jako je rychlý sex a vyvrcholení, je preluda dlouhá a nudná pro ně, takže jejich partneři mohou jen snít o romantikách. Vezmou iniciativu v posteli, ale praktikují lepší pozice. Vědí, jak získat partnera tím, že masíruje erotogenní zóny, které ovládají.

Beran

Baran je vůdce, který dostane každou ženu, kterou ukazuje prst. Umí zaujmout svým zevnějškem, okouzlit svým vyjadřováním a chováním, obalamutit ženu sladkými řečmi a dostat ji přesně tam, kam chce. Vychutnávají si tvrdší sex, ve kterém mohou dělat to, co chtějí a cítit se svou ženou.

Býk

Býci mohou přilákat ženy, které mají nějaké záření. Nebude se obracet ke každému, ale pokud najde jeho vyvolené, bude předán. Vzhled ženy pro něj není tak důležitý jako jeho vnitřní a chování. On sám je velmi inteligentní a žena je okouzlená svým tact a lookem. Je dokonalou milenkou, která zná všechna pravidla pro perfektní orální sex a blahobyt jejího partnera je pro něj prvním místem.

Blíženci

Muž bez slovní zásoby. Ženy mohou být oklamány řečí, zplozdí je, krouží, ale pokud jde o tuhé, začne to viset. Sex je pro něj něco zvláštního a sex pro jednu noc není pro něj nic. Má rád dlouhodobější vztahy, kde partneři lépe vědí a splňují jejich požadavky. Dokonce i trochu zvrácená, po níž samčí duch často touží. Ženy mají muže tohoto znamení v posteli opravdu rady, umí se totiž po prvním kole velmi rychle vzpamatovat a dopřát partnerce další a další vzrušení bez přestávky.

Rak

Muži raků jsou velmi emocionální. Milují romantiku, sex, milují snění a chovají se jako gentleman. Sex není rozpoznán na jednu noc a musíte jíst inteligenci a dobré srdce, pokud je chcete vzít. Proto preferují dokonalý vzhled. Ženy, které je obtěžují nebo dokonce je ignorují. V sexu pracují na pozicích, kde jejich supervizor a celá situace jsou pod jejich kontrolou.

Lev

Vzhledem k tomu, že dávka je velmi náladové znamení, nikdy nevíte, co od nich očekávat. Také vypadá v posteli. Pokud má člověk dobrou náladu, je hravý v sexu, snaží se nové pozice, dokonce připravuje romantickou předehra pro svého partnera. V případě, že se někdo po tvrdé práci dostane naštvaný nebo nervózní, rychloměr ho uspokojí s trochu agresivnějším podtónem. Sex je pro toto znamení velmi důležitý a nemá rád odmítnutí.

Panna

Perfektní vzhled, ležérní oblečení, moderní účes nebo lákavý parfém. To jsou vlastnosti, které usnadňují člověku, aby poznal pannu. Muži v tomto znamení jsou velkými detailista, na svém vzhledu si dají záležet a právě tím vědí upoutat množství žen, které z nich doslova šílí. To je to, co mají paní lidé. Milují, pokud se jejich ženy zabalí a dokonce ani nemají sex na jednu noc, preferují spojení s ženou, kterou zná lépe nejdříve.

váhy

Z názvu tohoto znamení je to váhavý lid. Dlouho se rozhodnou vrátit se ke každému z možností a znovu je vyhodnotit, výsledek často lituje. To vše platí pro osobní život a intimní oblast. Muž v hmotnosti nedokáže spontánně dostat ženu, musí vyhodnotit vše a připravit se na možné scénáře. Pokud se zamiluje a rozhodne se vstoupit do vztahu, ostatní ženy se pro něj stávají neviditelnými a je vybrán pouze jeden z nich. Sex s muži – váhami vždy přináší něco nového, jsou kreativní a i přesto, že mají rády iniciativně ženy, umí je přesně nasměrovat k polohám či aktivitám, které jim přinášejí stav dokonalé blaženosti.

štír

Tito muži se dívají na nižší sex, který na první pohled funguje dokonale. Ženské křivky, dlouhé lesklé vlasy, krásně oblečené nehty, vysoce kvalitní make-up nebo značkové oblečení. Pokud mluví s nějakou ženou a zjistí, že jejich chování není přiměřené jejich vlastním, vůbec jim to nebrání. Jednoroční sex nebo krátkodobé známosti jsou pro ně doslova návykové. V posteli se ukazují jako opravdu zkušení milenci.

střelec

Sexuální hračky, nová místa, sex v atypických místech nebo více partnerů najednou. To jsou střelci. Prázdné, akce, kreativní. Mají přehled o všech zprávách, které nabízejí obchody se sexem, hledají ženy, které přinesou

 

 

Share this post

Napsat komentář