• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

V jakém znamení se narodil dokonalý milenec?

Někdo horoskopem věří, další ne, jiní se podle nich dokonce řídí. Měsíc, ve kterém se člověk narodil, dokáže povahu člověka výrazně ovlivnit a to nejen v pracovním životě či zdraví. Opravdu má tento údaj vliv i na sexuální aktivitu a osobní život člověka. Kteří muži jsou v posteli nejdivočejší?

Vodnář

Vodnáři nejsou velmi vhodnými partnery na dlouhodobé vztahy. Mají rádi nevázanost, společnost krásných žen, krátkodobé sexuální zážitky či volné vztahy. V sexu jsou velmi aktivní, střídají polohy, mají pestrou fantazii a oblibě také erotické pomůcky či sledování porno videí pro nabuzení správné atmosféry.

ryby

Citlivé povahy, které o sobě s oblibou tvrdí, že jsou nadšenými romantiky. Často je však pravdou pravý opak. Muži ve znamení ryb mají rádi rychlý sex a vyvrcholení, předehra je pro ně zdlouhavá a nudná, proto mohou jejich partnerky o romantice jen snít. V posteli přebírají iniciativu, ale praktikují spíše osvědčené polohy. Partnerku si umí získat masírováním erotogenních zón, které dokonale ovládají.

Beran

Beran je svůdce, který získá každou ženu, na kterou ukáže prstem. Umí zaujmout svým zevnějškem, okouzlit svým vyjadřováním a chováním, obalamutit ženu sladkými řečmi a dostat ji přesně tam, kam chce. Oblibují drsnější sex, při kterém si s ženou může dělat co chce a cítí svou sílu.

Býk

Býků vědí upoutat ženy, které mají určité vyzařování. Neotočí se za každou, ale pokud najde svou vyvolenou, plně se jí předá. Vzhled ženy pro něj není až tak důležitý jako její vnitřek a chování. On sám je velmi inteligentní a ženu okouzlí svou taktnosťou a rozhledem. Jde o dokonalého milence, který zná všechna pravidla pro dokonalý orální sex a blaho partnerky je pro něj na prvním místě.

Blíženci

Muž, který nemá problém se slovní zásobou. Ženy umí oklamat řečmi, lichotí jim, zalieča se, ale pokud jde do tuhého, začne couvat. Sex je pro něj něčím výjimečným a sex na jednu noc není nic pro něj. Má raději dlouhodobější vztahy, ve kterých se partneři lépe znají a vědí tak vyhovět svým požadavkům. I když trochu perverznejším, po kterých muž-blíženec často touží. Ženy mají muže tohoto znamení v posteli opravdu rady, umí se totiž po prvním kole velmi rychle vzpamatovat a dopřát partnerce další a další vzrušení bez přestávky.

Rak

Muži ve znamení raka jsou velmi emotivní založení. Oblibují romantiku, něžný sex, rádi sní a chovají se k partnerce opravdu jako gentlemani. Sex na jednu noc neuznávají a pokud je chcete zaujmout, musíte oplývat inteligencí a dobrým srdcem. To totiž upřednostňují před dokonalým vzhledem. Ženy, které je okatě svádějí, zda vůbec nevšímají. V sexu praktikují polohy, při kterých mají nad partnerkou dohled a celou situaci pod svou kontrolou.

Lev

Jelikož jsou lvi velmi náladovým znamením, nikdy nevíte, co od nich můžete očekávat. Stejně to vypadá iv posteli. Pokud má muž dobrou náladu, je při sexu hravý, zkouší nové polohy, dokonce připraví pro partnerku romantickou předehru. V případě, že ho někdo rozzlobí nebo je nervózní po těžkém pracovním dni, uspokojí ho rychlovka s trochu agresivnějším podtónem. Sex je pro toto znamení velmi důležitý a nemají rádi odmítání.

Panna

Dokonalý vzhled, ležérní oblečení, moderní účes či přitažlivý parfém. To jsou charakteristiky, díky kterým snadno poznáte muže ve znamení panny. Muži v tomto znamení jsou velkými detailista, na svém vzhledu si dají záležet a právě tím vědí upoutat množství žen, které z nich doslova šílí. A to si muži-panny užívají. Milují, pokud jejich ženy balí ai když sex na jednu noc neodmítají, upřednostňují splynutí se ženou, kterou nejprve lépe poznají.

váhy

Už z pojmenování tohoto znamení vyplývá, že jde o váhavé lidí. Dlouho se rozhodují, k jednotlivým možnostem se neustále vracejí a přehodnocují jejich, výsledek často litují. Toto vše platí i v osobním životě a intimní oblasti. Muž ve znamení váhy nedokáže ženu oslovit spontánně, musí si vše vyhodnotit a připravit se na možné scénáře. Pokud se bezhlavě zamiluje a rozhodne se vstoupit do vztahu, ostatní ženy se pro něj stávají neviditelnými a existuje pro ně jen ta jedna – vyvolená. Sex s muži – váhami vždy přináší něco nového, jsou kreativní a i přesto, že mají rády iniciativně ženy, umí je přesně nasměrovat k polohám či aktivitám, které jim přinášejí stav dokonalé blaženosti.

štír

Tito muži se dívají po něžnějším pohlaví, které na první pohled působí dokonale. Ženské křivky, dlouhé lesklé vlasy, krásně upravené nehty, kvalitní make-up či značkové oblečení. Pokud se se ženou dají do řeči a zjistí, že jejich chování není adekvátně jejich vzezření, vůbec jim to nevadí. Sex na jednu noc či krátkodobé známosti jsou pro ně doslova závislostí. V posteli se projevují jako opravdu zkušení milenci.

střelec

Sexuální hračky, nové polohy, sex na netypických místech či více partnerek současně. To jsou střelci. Nespoutaní, akční, kreativní. Mají přehled ve všech novinkách, které nabízejí obchody se sexuálními pomůckami, vyhledávají ženy, které přinesou do jejich života něco nového a překvapivé a velmi oceňují, pokud je žena v posteli aktivní. Sex s mužem – střelcem nikdy není nudný.

Kozoroh

Kozorozi jsou věrní, upřímní, citlivý a věří na hlubokou lásku. Na příležitostný sex jejich neřekli dlouholetý vztah a sex s partnerkou jsou pro ně to nejcennější

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě