• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Velikost penisu a její vliv na erekci

Velikost versus erekce

Jak se říká, 100 lidí 100 chutí. V tomto případě platí spíše 100 žen 100 chutí. Mýty, při kterých se velikost mužského přirození spojuje s výdrží a samotnou erekcí, zná snad každý sexuální činný člověk. Někteří muži si z velikosti svého přirození těžkou hlavu nedělají, dokáží i přes této malé nevýhodě uspokojit partnerku a tím pádem i vlastní ego. Jiní mají pocit méněcennosti a z toho vyplývající komplexy či deprese. Jde však jen o úhel pohledu.

Kdyby se muž zeptal desítky žen, jak hodnotí jeho výkon v poměru s fyzickým vzhledem, tedy velikostí, tloušťkou a zakřivením (zakřivení do stran je běžné, pouze malé% mužů má penis opravdu rovný), názory by byly diametrálně odlišné. Možná proto, že každá žena je jinak fyzicky stavěná, možná proto že má jiné zkušenosti nebo je prostě jen zvyklá na jiný standard.

Co se týče průměrných velikostí, světové prvenství mají muži z Konga, jejichž penis při erekcí dosahuje téměř 18 cm. V Evropě patří mezi ty lepší vybavených Maďaři (16,5 cm), za nimi následující Francouzi (16 cm) a Češi (15,8 cm). Slováci se podle statistik pyšní délkou 15,2 cm. Nejmenší průměr na světě dosahují Korejci (9,7 cm) a v Evropě Rumuni (12,7) cm. Pokud je jediným problémem v sexuální oblasti velikost, dokáže ho napravit šikovnost a trénink.

 

Erekce z fyziologického hlediska

Vnitřní stavba penisu je v podstatě velmi jednoduchá. Tvoří ho tkáň v podobě dvou válců, na kterých se nachází vrstva vaziva. Tato tkáň je schopno se naplnit krví, což umožňuje jeho ztvrdnutí a vztyčení, respektive zvětšení délky a objemu – tedy erekci.

Další částí je houbovité tělísko, přes které prochází močová trubice a konečnou částí je žalud. Kromě erekce, která je odpovědí na sexuální stimuly, existuje i samovolná erekce. Ta vzniká zejména v noci, během delší sexuální abstinence či u mladých mužů, který ještě neměly pohlavní styk. Erekce jako odpověď na různé sexuální podněty by měla být dostatečně dlouhá, aby přinesla uspokojení oběma partnerům, zakončená výronem semene. Po něm se penis dostává do své původní podoby a polohy.

Chybějící nebo nedostatečná erekce nesouvisí s velikostí mužského přirození. Může být ovlivněna psychickým stavem, fyzickou únavou, stravováním, častým požíváním alkoholu či kouřením. Podstatné je, aby si muž žádný problém týkající se jeho sexuálního života nenechal působit na psychiku, protože ta může celkový stav ještě více zhoršit. Vzniklý problém je třeba řešit čím dříve, ať už na základě vlastního vyhodnocení potřebných úprav životního stylu – sportem, užívání vitamínů a doplňků pro zkvalitnění erekce nebo podstoupit konzultaci s odborníkem.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě