• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Vícenásobný orgasmus není mýtus

Jeden orgasmus, za ním druhý a občas i třetí. Po tomto schématu touží při sexu zřejmě každý z nás. Podle žen, kterým se nepodařilo během svého sexuální aktivního období dosáhnout ani jeden orgasmus, je ten vícenásobný nepochopitelný. Považují ho za jakési přání, které však není možné docílit. I mezi muži kolují na vícenásobný orgasmus různé názory. Podle jedné skupiny jde jen o fámu a vícenásobný orgasmus neexistuje, podle jiných (kteří ho reálně zažili) je dosažitelný velmi snadno. Je to opravdu pravdu? Může člověk zažít orgasmus několikrát po sobě a dokáže počet orgasmus ovlivnit?

Ženy to mají jednodušší

Muž dosáhne při sexu orgasmus téměř vždy, žena málokdy. Podle různých statistik jsou právě ženy pohlavím, které má s dosahováním orgasmus větší problém. Množství žen během svého života nezažije pocit dosažení orgasmu vůbec, jiné jen zřídka. Jen malá skupina žen zná sílu pravidelně dosahovaného orgasmu. Když se však podíváme na dosahování vícenásobného orgasmu, mají ženy navrch. Penis potřebuje po vyvrcholení určitou dobu, dokud se opět nastartuje, prokrví a je schopen další akce. Ženy se po ukončení prvního čísla dokáží ihned vrhnout na další a bez problémů zažít opakovaný orgasmus, ať už přímo vaginální nebo klitorální. Existuje přitom množství faktorů, které příchod orgasmus či jeho intenzitu ovlivňují. Genetické predispozice, překonané gynekologická onemocnění či životní styl jsou zodpovědné za to, zda žena orgasmu dosáhne případně kolikrát se jí to během jednoho styku podaří. No nejen tyto faktory jsou důležité. Velmi důležitou roli hraje i partner a jeho přirození. Často se pár k partnerčina orgasmu nedopracujete z jednoduchého důvodu. Partneři (respektive penis a vagina) si z fyziologického hlediska „nesedli“ a proto si jejich vzájemná souhra vyžaduje více trpělivosti a snahy.

I muži mají šanci

Většina žen si myslí, že muži dosáhnou orgasmu vždy. Není to však pravda. Ejakulace není vždy spojena s orgasmem a naopak, muži cítí často orgasmus i bez vyvrcholení. Po odeznění orgasmu penis změkne, ochabne a chuť na opakovaný styk se z těchto důvodů většinou vytratí. No šance na opakovaný orgasmus u mužů i přesto nekončí. Pokud se partneři navzájem znají, vědí co toho druhého vzrušuje a po čem touží, není pro ně na cestě k vícenásobnému orgasmu překážkou ani ochablý penis. Zajistit jeho probuzení je možné opravdu velmi rychle. Stačí zpomalit tempo, přejít k něžné stimulaci a zkoušet, jaká činnost se penisu zlíbí. Velmi vhodný a účinný je orální sex, kterým partnerka probudí chuť na další sex v partnerovi kdykoliv. Hra jazyka se žaludem či masírování varlat nažene krev zpět do penisu v krátkém čase.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě