• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Vzrušení u ženy není tak složité, jak se na první pohled zdá, zde jsou tipy, jak ho dosáhnout

Vzrušení

Většinová představa mužů je, že u žen zabodují tehdy, pokud se budou chovat jako „Rambo“. Někteří si zas myslí, že pokud ženě snesou „modré z nebe“, také si ji dokáží podmanit. Ani jedno však není pravda. Ačkoli si to ženy asi dobrovolně nepřiznají, cestou do jejich srdce je vzrušení. Máme na mysli hlavně to sexuální.

Jak funguje vzrušení a jaké jsou nejčastější problémy s ním u žen

Sexuální vzrušení je stav, kdy přichází k aktivaci reflexů týkajících se pohlavního systému, nepřímo i jiných orgánových soustav, zejména kardiovaskulární a zrakové. K vzrušení dochází drážděním nervových zakončení.

Toto dráždění může být přímé i nepřímé, čili přímým kontaktem, ale například i vizuální stimulací. V případě přímé formy jde hlavně o stimulaci genitálií a některých oblastí s vyšším počtem nervových vláken. Výsledkem sexuálního vzrušení u ženy je ztvrdnutí bradavek, vaginální lubrikace a erekce klitorisu.

Pokud jde o problémy, které se vzrušením mohou nastat, tak:

  • poměrně často dochází k absenci vzrušivosti nebo k jejímu radikálnímu snížení, což je ovlivněno především nízkým libidem
  • na libido, tedy sexuální apetit, ovlivňuje řada faktorů, hlavně však míra prokrvení pánve a orgánů v ní, ale i hormonální hladina
  • zapomínat netřeba ani na projevy související s nedostatkem vzrušivosti, hlavně pokud jde o nedostatečné zvlhčení pochvy
  • s nedostatečným vzrušením mohou souviset i faktory psychogenního charakteru, zejména stres, nervozita nebo nedostatečné uvolnění se

Jak zlepšit dosažení ženského sexuálního vzrušení

Pokud jde o zlepšení vzrušivosti u žen a způsob, jak u nich dosáhnout maximálně možné vzrušení, muži mají k dispozici několik zajímavých možností a prostředků. Nejlepší je skloubit ověřené techniky s přirozeným instinktem.

Vyzkoušet byste měli hlavně toto:

Dojem a vzhled: Nalijme si čistého vína, abyste vůbec mohli pomýšlet na to, že ženu rozpálíte, musíte udělat dojem. Úprava nehtů či vlasů, to je nezbytné minimum. Žádné ležérní oblečení, ale takové, co vám sekne a zvýrazní vaši postavu. Součástí dojmu je také rozhodnost, ale zároveň pozornost vůči ženě.

Minimalizace rušivých vlivů: Pro ženy je mnohem více důležitější okolí a vše, co je může rušit. Pokud se chystáte milovat a chcete ji vzrušit, musíte všechny rušivé vlivy minimalizovat. Může jít o příliš světla, hluk nebo zapnutou televizi. Neplatí to samozřejmě o správně zvolené hudbě.

Feromony: To, co je třeba naopak maximalizovat, je působení na všechny ženské smysly. Mezi ně patří i vůně, ale řeč tentokrát nebude o různých voňavek či parfémech, ale o feromonech. Ty lze zakoupit v podobě flakónu s rozprašovačem a jde o látky, které přirozeně vzbuzují u žen vzrušení.

Dotyky: Od nepřímé stimulace třeba přejít k té přímé a doteky jsou na to jako stvořené, hlavně na úvod. Střídejte hlazení s intenzivnějšími doteky, hlavně pokud jde o oblasti krku, vlasů, šíje, boků, hýždí a nohou. Možná budete překvapeni, ale i obyčejný dotyk rukou, ve správný moment, umí ženu opravdu rozpálit.

Polibky: Velmi silnou mužskou zbraní jsou i polibky, hlavně pokud jsou správně umístěny. Zde platí, že mezi erotogenní zóny, které lze polibky nejvíce rozpálit, patří hlavně rty, uši a ušní lalůčky, šíje a krk, zápěstí a samozřejmě prsa a bradavky. Střídat můžete jemné a vášnivé polibky, sem tam i „kousat“.

Jazyk: Pokud jste již přišli sem, můžete se klidně vrhnout na předehru. Kromě dotyků a polibků vám v ní nejlépe pomůže jazyk, no nepostupujte okamžitě a přímo k vagíně. Nejdříve začněte jen jejím okolím a když bude už žena dostatečně vlhká, můžete přejít na klitoris. Zde střídejte krouživý, vertikální a horizontální pohyb.

Dominance: Nic nedokáže tak zabít vzrušení, jako nerozhodný muž. Proto, pokud jste se již dostali na konec předehry, jednoduše si vezměte, co chcete. Vnikněte do ženy a podmaňujte si ji samozřejmě nezapomeňte střídat různé polohy, nezapomeňte přitlačit a když bude třeba, i ji pořádně potáhnout za vlasy, zabírá to.

 

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení
peněz

Vyrobené

v rámci Evropy
ve Velké Británii

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

při nákupu
nad 1800 Kč

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě