• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Vzrušující dárky (nejen pro ni)

Během roku oslavují ženy množství svátků. Narozeniny, svátek, výročí, den žen, Valentýn či jiné události, které dávají mužům důvod k obdarování své partnerky. Množství pánů občas překvapí svou partnerku a podaří jim určitou maličkost i mimo jakýchkoliv svátek, jednoduše z lásky či pro radost. Nápady na klasické dárky se však postupně míjejí a pro odvážnější páry přicházejí na řadu dárky s erotickým podtónem či rozmanité sexuální pomůcky. Jaký dárek partnerce darovat, aby hra s ním potěšila i vaše smysly?

Vibrátor či anální kolík

V obchodech se sexuálními pomůckami se vibrátor drží na předních příčkách v prodejnosti. Jde o jednu z nejžádanějších sexuálních pomůcek, která dokáže potěšit téměř každou ženu. Koupí vibrátoru proto určitě nic nezkazíte. Na výběr máte různé materiály, tvary, velikost či dokonce vibrátory s rozmanitými funkcemi. S vibrátorem se dvojice v posteli dokáže opravdu zabavit. Použít se může jako součást předehry, zaplnění mezi jednotlivými čísly (na udržení dámské pozornosti dokud se penis dostane opět do formy po předchozím kole) či léčka partnera na sex (dívat se na partnerku používající vibrátor je pro muže maximálně vzrušující). Partnerku, která ráda zkouší něco nového a nebrání se odvážnějším pomůckám, můžete kromě orálního či análního vibrátoru potěšit například i análním kolíkem. Při nákupu této pomůcky nezapomeňte i na lubrikační gel, který usnadní manipulaci s kolíkem a usnadní tak partnerce dosažení půjčku.

Kuličky od Venuše

Dvě malé kuličky umístěny ve dvou větších kuličky, které jsou spojeny šňůrkou. Díky pohybu mlátí menší kuličky do sten větších, čímž vznikají vibrace. To jsou Venušiny kuličky. Jak ovlivňují vibrace na ženu, která vyzkouší kuličky vsunout do vagíny? Pocítí vzrušení, touhu po sexu a mnoho žen dokáže díky těmto malým zázrak dosáhnout i samotný orgasmus! Pokud si myslíte, že tato pomůcka patří výlučně do postele, mýlíte se. Venušiny kuličky mohou používat při procházce, úklidu či sportu. Čím jsou aktivity intenzivnější, tím silnější jsou i vibrace. Kromě toho doporučují používání Venušiných kuliček ženám i lékaři. Díky nim mohou ženy zpevnit svalstvo pánevního dna a také prokrvit vagínu.

Erotická masáž strojkem

Díky masážnímu strojku dosáhnou ženy více potěšení, rozkoše a také intenzivní orgasmus za krátkou chvíli. Na trhu s erotickými pomůckami se nacházejí strojky různých druhů. Klasické masážní strojky se zaměřují zejména na stimulaci klitorisu, ty pokrokovější s různými nástavci mají dokonce funkce podobné vibrátorem. Pohled na partnerku, která prožívá silný orgasmus a její vzrušení provázejí hlasité povzdechy a slastný výraz v obličeji by přece stál za to, co řeknete páni?

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě