• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Vztah bez závazků. Jaké jsou jeho výhody a nevýhody?

POKUD se nechcete Váza trvalým vztahům, případně jste krátce po rozchodu s dlouholetou partnerem nebo se jen jednoduše nechcete při každé chuti na sex seznamovat s někým novým a ztrácet čas zdlouhavým obletovaná a balením vhodné adeptky, je pro vás vztah bez závazků jako stvoření. Existuje pár pravidel těchto vztahů a mele byste je znát Drive, než se s osobou něžnějšího pohlaví na takovém vztahu dohodnete. Druhou možností je Mít „kamarádku s výhodami“, tedy vztah označovaný takové jako „friends with benefits“. Jaký je mezi nimi rozdíl?

I vztah bez závazků má pravidla

Druhého účastníka do tohoto vztahu samozřejmě nutit nemůžete. Vztah bez závazků musí vycházet ze svobodného rozhodnutí muže i ženy a pravidla v něm plátci byste si mele dohodnout už na začátku. Tyto vztahy většinou fungují na principu setkávání za úcelem sexu v dohodnutých termínech. Nebe v nečekaných termínech. Jestliže má zkrátka jeden z partnerů chuť na sex, zavolá tomu druhému a sexuální hrátky MOHOU začít. Bez závazků znamená, že vás vůči druhé osobě neváží Jakékoliv povinnosti ani Odpovědnost, tedy žádné další závazky. Výhodou tohoto vztahu je, že máte vždy po ruce osobu, se kterou Můžete sdílet sexuální zážitek vždy, když na vás přijde chuť. Samozřejmě i tento vztah má určitá nepsaná pravidla, které by měly být dodržována a jedním z nejdůležitějších pravidel je ochrana zdraví obou zúčastněných. Jelikož se jedná o vztah bez závazků, může se snadno stát, že tak muž jako žena budou Mít možnost sexuálního styku s jinou osobu. Musí proto myslet na dostatečném ochranu a zabránit přenosu pohlavních chorob. Další nepsaná pravidla se týkají sepíše celkového myšlení a chování: Nežárlete, hodně se neptejte a Stejně mluvte co nejméně. Čím více se budete s nezávazným partnerem mluvit, tým víc si na sobě budete zvykat a váš čistě sexuální vztah Může postupně nabýt zcela jiný rozměr.

Přátelé s benefity

Tento vztah je možná trošku extrémnější než předcházejícím forma. Na čistě sexuální vztah se totiž Můžete dohodnout i se současným kamarádkou / kamarádem. Budete možná potřebovat určitou dávku odvahy a musíte kamarádku velmi dobře znát. POKUD byste jí totiž navrhli přátelství s benefity, ale ona by neprojevila zájem a nedočkali byste se porozumění, mohlo by se vaše kamarádství rychle skončit. Tak jako je nevýhodou skutečnost, že se velmi dobře znáte a Můžete být díky tomu ostýchavý, jde zároveň io výhodu. Kamarádka se vám možná před tým svěřovala se svými zkušenosti z předešlé vztahů a tak budete předem věděla jak se v sexuální oblasti k ní chovat.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě