• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Záchranné slova v posteli

Sex s sebou kromě příjemných zážitků, přináší i takové, ve kterých často nevíme jak reagovat. Takovými jsou neobvyklé polohy nebo praktiky, které nemusí být pro toho druhého příjemné. V takových případech je dobré mít své záchranné slovo. Jinak by mohlo velmi snadno dojít ke zranění nebo ke traumatizující zážitku. Jak si vybrat to správné záchranné slovo?

Proč je důležité mít ho?

Nemusíte mít zálibu v sado-maso praktikách na to, abyste občas nedostali do nepříjemné situace v posteli. A to hlavně pokud máte čerstvý vztah nebo je to pro toho druhého poprvé. Ve víru vášně obyčejné zasyčení či odtažení nemusí být tím správným způsobem, který váš partner pochopí. Pro klidný a vždy příjemný sex, je důležité vytvořit si alespoň pár slov, které tomu druhému dají jasně najevo, že nemá dále pokračovat.
Takové slovo, byste si měli stanovit předem, ještě před sexem. Stejně jako jasné představy o tom, co se vám líbí a co ne. Právě proto, že má mnoho párů problém o intimních věcech spolu otevřeně mluvit, je nutnost záchranných slov důležitá.

Kdy ho použít?

Nejčastějším stop slovem jsou názvy barev, protože jsou snadno zapamatovatelné a hlavně, nemají se sexem navozené. Stanovte si například tři barvy, které jasně určí hranice, jako například – zpomal, ještě více zpomal a přestaň. Přičemž většinou barvy jako červená a černá jsou na škále únosnosti těmi posledními. Doporučuje se to zejména tehdy, když chcete vyzkoušet něco nového a sami nevíte co máte očekávat. Pokud byste měli pouze jedno záchranné slovo, které by značilo – stop, mohlo by dojít automaticky ke zničení celého večera. Pozor, pokud by vaše polovička na záchranné slovo nereagovala nebo by zapomínala na jeho význam, hned se o tom promluvte a nepouštějte se do ničeho. Jinak byste si zbytečně mohli vypěstovat odpor k dané činnosti a to na velmi dlouhou dobu.

Musí to být něco asexuálně

Je snad jasné, že záchranným slovíčkem nesmí být nic, co je spojeno se sexem. Ideálně by to nemělo být ani nic, co se nachází kolem vás v místnosti. Mělo by to být něco neobvyklého, co se v dané situaci nehodí nebo co často nepoužíváte a hlavně, mělo by to být snadno zapamatovatelné. Volit můžete z různých druhů ovoce nebo zeleniny, nejčastěji se používá slovo ananas, co byste mohli využít hlavně v případě pokud máte často sex s různými partnery. Použít lze i již zmíněné barvy, zvířata nebo odborný výraz, který znáte oba. Velmi důležité, při používání bezpečných slov je, abyste je význam brali vážně. Pokud byste toto slovo používali při jakékoliv, i málo nepříjemné situaci, jeho vážnost by časem vyprchala.

Toto jsou nejčastější záchranné slova

• Ananas
• Banán
• Barvy na semaforu – červená, oranžová, zelená
• Brambor
• Majonéza
• Špagety
• Deštník
• Kakao
• Názvy filmů

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě