• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Zdravá ranní erekce

 

Ranní erekce je nejlepší zkouškou a důkazem mužského pohlavního zdraví. Muži znají rána se ztopořeným penisem důvěrně již od pubertálního období, během života se ranní erekce dostavuje s téměř železnou pravidelností, je jakýmsi ranním rituálem. Podle různých vědeckých výzkumů se proces erekce začíná u chlapců už v děloze a erekci klitorisu dokonce zažívají i ženy!

Čím je muž starší, tím více mu klesá hladina testosteronu v krvi a právě snížená hladina tohoto hormonu je později zodpovědná za problémy se ztopořením penisu (a to nejen v ranních hodinách). S rostoucím věkem tedy klesá síla erekce a nastane i ráno, při kterém se penis neztopoří vůbec. Mnoho žen se mylně domnívá, že za tvrdým penisem časně ráno jsou erotické sny či představy jejich partnera. Dokonce projeví svou žárlivost a partnera obviňují, že se v jeho hlavě odehrávají pálivé scény s cizí ženou, které ho přivedou až do stavu aktivní erekce. Díky těmto názorům začnou někteří muži trpět komplexy, snaží se tento přirozený jev potlačovat a škodí tak nejen sami sobě, ale i svému sexuálnímu fungování. Pokud se v hlavě vaší partnerky vyskytly podobné myšlenky, velmi rychle jí vysvětlete princip vzniku a fungování ranní erekce a vyveďte ji z omylu a obav z nevěry. Ranní erekce je zcela normální a přirozený jev, za který by se muži vůbec neměli stydět.

Proč ráno?

Erekce v ranních hodinách vzniká na základě fyziologických procesů, které se odehrávají v mužském těle. V dřívějších hodinách působí na chování mužského těla zvýšená hladina testosteronu a v případě, že má muž naplněný močový měchýř, probouzí se k činnosti i vnitřní část pohlavních orgánů. Samovolná ranní erekce je tedy reflexní proces, díky kterému si organismus ověřuje správné fungování pohlavních orgánů. Pokud se muž probouzí se vzpřímeným penisem, jeho pohlavní orgány jsou v dobré kondici a fungují tak jak mají. Samovolná erekce není typická jen pro časný ranní čas, objevuje se několikrát za noc a je znakem, že je penis aktivní a schopný plnit své povinnosti. Ranní erekce dokonce díky pravidelnému zvětšování a zmenšování erektivního tělíska pomáhá v boji s erektilní dysfunkcí. Někteří muži mají smíšené pocity ze své ranní erekce zejména v případě, že mají strávit noc mimo své postele. Vstávání u příbuzných, známých či probouzení se vedle nové přítelkyně (která ještě nezná jev ranní erekce) může být pro muže opravdu trochu stresující. V tomto případě může pomoci déle strávený čas pod peřinou, dokud se penis nevrátí do normální polohy, rychlá sprcha nebo velmi oblíbený ranní sex. Vždyť, proč nevyužít situaci, kdy se naskytla?

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě