• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Ženská ejakulace

O ejakulaci se většinou hovoří v souvislosti s muži. Považuje se za vyvrcholení sexuální aktivity, mnoho žen si ji spojuje s mužským orgasmem (i když muž může dosáhnout orgasmu i bez ejakulace), díky ní může potomstvo rozšiřovat dál. Existuje však i ženská ejakulace, o níž se mluví velmi málo a mnoho žen ani jen netuší, že právě ony jsou ty „šťastné“, které dosahují ejakulaci. Ty, které ji nemohou dosáhnout a slyšeli už o ní jsou zklamané, že se nemohou k tomuto slastnému okamžiku dopracovat. Naopak ty, které ji už zažili nevědí, jak se při jejím dosahování zachovat. Zda nechat pocitem volný průběh a dokonale si situaci užít nebo se ji snažit potlačit. Nevědí si vysvětlit, kde se tolik tekutiny v intimní oblasti u nich bere.

Kdy? Jak?

Několik ženy se při dosažení první ejakulace mylně domnívají, že jde o moč. Proto považují vzniklou situaci za tak trochu trapnou a zažívají pocit studu. Pokud se s ženskou ejakulací nesetkal ani muž, ani on si neumí větší množství tekutiny při intimních hrách vysvětlit. Teprve později, po prostudování různých článků a dalších zkušenostech přijdou ženy na to, že se nejedná o moč ale ejakulát. Za ženskou ejakulací stojí bod G – při jeho intenzivním dráždění a orgasmu může dojít k tak silným pocitem, které budou doprovázeny ejakulací. Za vznik tekutiny a její výstřik odpovídají Skeneho žlázy (označované také jako ženská prostata), tekutina se skládá z mnoha látek (např. Fruktóza, sacharóza a jiné) a samozřejmě neobsahuje buňky potřebné pro zplození dítěte (na rozdíl od mužského ejakulátu). Ženská prostata je jakousi erotogenní zónou, je 4 až 5 krát menší než mužská prostata, ale podle odborníků má stejné složení jako i funkce. Její drážděním se může podařit dosáhnout orgasmu i těm ženám, kterým se to při klasickém sexu či masturbaci zatím nepodařilo. Podle některých je ženská prostata identická s bodem G, jiní výzkumníci tvrdí, že se sice liší, ale nacházejí se v těsné blízkosti. Některé ženy nedosáhnou ejakulace vůbec, další mohou zpozorovat jen pár kapek, jiné zažijí doslova proud tekutiny. Pokud mladší dámy touží po tomto zážitku a nedaří se jim ho dosáhnout, nemusí zoufat. Množství žen se dopracovalo k ženské ejakulaci až po dosažení 40-tky.

Záleží také na poloze

Nejintenzivněji dráždění bodu G lze dosáhnout při masturbaci nebo pomocí vibrátoru. Pokud ani jednu z těchto technik nepreferuje, při pohlavním styku zvolte polohu misionářskou, „na koníka“ (žena sedí na muži) nebo „na pejska“ (ze zadu). Nejpodstatnější je, nestydět se. Mužů ženská ejakulace vzrušuje, považují ji za přitažlivou a její dosažením roste i jejich sexuální sebevědomí (jsou spokojeni, že dokázali partnerku přivést až k ejakulaci).

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě