• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Zlepšení erekce máte na dosah ruky, stačí se jen držet těchto 7 rad pro zdravý životní styl

Jedním z nejčastějších sexuálních problémů mužů je nekvalitní erekce. Ta může mít různou podobu od problémů se vznikem erekce až po méně viditelné potíže s její tvrdostí či udržením dostatečně dlouhou dobu. Pokud si myslíte, že to má souvislost s vaším věkem, není to zcela tak. Zlepšení erekce máte na dosah ruky v každém věku.

Jaké nejčastější problémy nastávají s erekcí

Erekce, čili ztopoření, je přirozeným fyziologickým dějem, ke kterému dochází na základě aktivace sexuálního vzrušení a to prostřednictvím mechanismu zvýšeného prokrvení pohlavního údu. Díky tomu dojde k naplnění topořivých těles.

Ty se nacházejí na třech místech v penisu, přičemž v momentě, kdy se naplní, přijde opticky ke zvětšení objemu penisu a k jeho vzpřímená. Celý mechanismus vzniku a udržení erekce ovlivňuje několik faktorů, ať už jde o správné fungování krevního oběhu, zadržení krve v topořivých tělesech nebo i vnímání vzrušení.

Zároveň v souvislosti s erekcí mohou nastat několik potíže:

  • nejčastějším a nejtěžším druhem problému je úplná erektilní dysfunkce, což znamená nemožnost dosáhnout erekce neboli penis zůstává ochablý
  • o něco mírnější formou jsou lehčí obtíže s dosažením pevné erekce v krátkém čase, jde tedy hlavně o to, že trvá delší dobu, než dojde k ztopoření
  • mnoho mužů má problémy i s tím, že po dosažení erekce ji nevědí dlouhodobě udržet, přichází střídavě k jejímu ochabování nebo ztrátě
  • vyskytnout se může i problém s kvalitou erekce, ta sice rychle vznikne a muž ji i ví udržet, ale může mít problém s tím, že penis není dost tvrdý

Tipy, rady a prostředky na erekce ejakulace

Vzhledem k tomu, že vzniku, tvrdosti či době udržení ztopoření se podílejí různé vnější i vnitřní faktory, je možné právě jejich ovlivněním zlepšit kvalitu erekce. Využít k tomu můžete zlepšení životosprávy i životního stylu.

Zde je přehled 7 ověřených změn a opatření, které pomáhají:

Ovoce a zelenina: Tyto dva druhy potravin zřejmě nejvíce absentují v jídelníčku běžného muže a to je chyba. Melouny, citrusové plody, granátová jablka, špenát, brokolice, cibule, česnek, rajčata a papriky byste měli konzumovat každý den. Obsahují aminokyseliny, vitamíny i minerály podporující potenci.

Ryby a dary moře: Součástí vašeho jídelníčku by určitě měly být i živočišné zdroje potravin a v tomto jsou v oblasti erekce nenahraditelné mořské plody. Z ryb jde o lososa, sledě, tresku a tuňáka, k tomu můžete přidat minimálně ústřice. Z ryb i darů moře získáte množství zinku i zdravých tuků pro libido či erekci.

Konec zlozvyků: Kdo chce zlepšit svůj výkon v posteli, musí se zbavit tří největších zlozvyků a negativních vlivů dnešní doby. Jde o kouření, konzumaci alkoholu a stres. To první škodí celému organismu, to druhé škodí nejvíce vaší erekci a to třetí má velmi negativní vliv na libido, chuť na sex a sexuální apetit.

Pohyb: Obezita či nadváha jsou velkým problémem i z pohledu kvality sexuálního života, nedostatek fyzické kondice zhoršuje také váš výkon v ložnici. Začněte se co nejvíce hýbat, ideální je, pokud budete kombinovat pravidelnou chůzi s kolem, sprintem, plaváním nebo kardio cvičením ve fitku a to i vícekrát do týdne.

Koření a koření: Zlepšit prokrvení pohlavního údu, stimulovat sexuální smysly a tedy zlepšit kvalitu či dobu udržení erekce, to můžete is pomocí některých ověřených koření. Jde hlavně o chilli, kajenský pepř, rozmarýn, bazalku, oregano, skořici, zázvor, hřebíček, muškátový ořech, pepř a nové koření.

Odpočinek a spánek: Nejen pravidelný pohyb, ale i odpočinek je důležitý pro zlepšení erekce, ale pochopitelně, nejen pro ni. Snažte se dělat si během dne přestávky při práci nebo jiné činnosti, abyste nabrali fyzické síly. Kvalitním spánkem zas víte nabrat ty duševní, optimální je spát alespoň 8 hodin denně a to bez přerušení.

Bylinky i v moderní formě: Na zlepšení potence je jsou výborným afrodiziakem několik bylinky. Čaje z kotvičníku, řeřichy, ženšenu a zázvoru jsou považovány za výborné sexuální stimulanty, ale kromě nich víte využít i jiné formy bylinných přípravků, včetně tablet eJoy® a eJoy® LONG, kde se nacházejí v podobě extraktů.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě