• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Znecitlivující gely na oddálení ejakulace mají i své nevýhody. Existují i lepší alternativy?

spermie

Máte problémy s příliš rychlým vyvrcholením během pohlavního styku? Moderní doba zná na tuto situaci několik řešení, jedním z nejvíce dostupných jsou znecitlivující gely. Koupíte je volně bez receptu či předpisu od lékaře a jejich použití by mělo být až zázračně jednoduché. To jsou jejich výhody. No nelze zapomínat i na nevýhody a negativa.

Jak fungují znecitlivující gely na oddálení ejakulace

Znecitlivující gely na oddálení či prodloužení ejakulace mají standardně formu intimního lubrikačního gelu. Jsou určeny pro kontrolu doby pohlavního styku, ale pomáhají i na zesílení erekce a optimální zvlhčení intimních partií s chladivým efektem.

Tyto gely jsou určeny pro muže, kteří ejakulují příliš rychle, obvykle do 2 až 5 minut od začátku sexuálního dráždění. Pomáhají však obecně i těm, kteří chtějí prostě jen prodloužit dobu erekce a výdrže ztopoření. Několik takových gelů pomáhá i na rychlejší regeneraci v případě, pokud byste chtěli mít pohlavní styk vícekrát za sebou.

Pokud jde o jejich způsob fungování, hodně závisí i na složení:

  • plusem je, že jde hlavně o látky přírodního typu, například jako je výtažek z listů máty peprné či guarany, kofein, mentol nebo peprmintový olej
  • díky takovému složení přichází ke zmírnění vnímání sexuálního dráždění a stimulace, hlavně prostřednictvím chladivého účinku na receptory
  • kromě toho mají několik gely i zklidňující účinky na intimní oblast, pomoci mohou i vůči některým místním zánětem způsobeným mikroorganismy
  • velkým plusem je, pokud gel obsahuje stimulační látky, například zmíněný kofein nebo guaranu, což zlepšuje prokrvení pohlavního údu a dobu erekce

Gely nemají jen výhody, ale i nevýhody. Ačkoli aplikace je jednoduchá, je nepraktická, třeba totiž čekat pár minut. Existuje i na riziko možných alergických reakcí na některou z látek. Největším mínusem je riziko přenosu gelu na partnerku a tedy i vliv na ni.

Další alternativy a tipy, jak oddálit ejakulaci

Kromě využití znecitlivujících gelů existuje i několik dalších alternativ a způsobů, jak ejakulaci a předčasné vyvrcholení oddálit. Jde především o jednoduché tipy a triky, které pomohou snížit nebo zmírnit míru sexuálního dráždění a vzrušení.

Na oddálení ejakulace víte využít i následující triky:

Dva kondomy nebo speciální prezervativ: Kromě znecitlivujících gelů můžete sáhnout i po speciálních prezervativech napuštěných látkou benzokain, která také znecitlivuje penis. Alternativou je použití dvou kondomů současně, což sníží citlivost penisu.

Alkohol: O alkoholu se v souvislosti se sexem mluví v různých podobách, ale může vám pomoci i na oddálení vyvrcholení. Platí to však jen při menším množství a pokud je rychlá ejakulace způsobena nervozitou, kdy vám alkohol pomůže s uvolněním.

Speciální cviky: Pro zlepšení kontroly ejakulace a erekce můžete využít i speciální cvičení. Prvním jsou poměrně známé Kegelovy cviky zaměřené na svalstvo pánevního dna, druhým technika Masters-Johnson, která spočívá v stlačení žaludu těsně před vrcholem.

Přerušovaný styk: Poslední možností, která však může poněkud snížit komfort a „užití si“ sexu, je jeho přerušování. V momentě, jak muž bude cítit, že se blíží vyvrcholení, je třeba přerušit jakékoliv dráždění. Můžete to dělat i opakovaně.

Zkuste také naši novinku v nabídce, eJoy® LONG

Několik ze zmíněných tipů a opatření vám sice mohou pomoci, ale výhodou zmíněných znecitlivujících gelů je stále vyšší účinnost. Pokud je však nechcete použít právě pro možná rizika a nevýhody, vyzkoušejte jinou formu hotových produktů a přípravků, například speciální tabletky. V tomto segmentu máme pro vás připraven eJoy® LONG.

Jde o volně dostupný přípravek v podobě orálních kapslí, které stačí užít 30 minut před plánovaným pohlavním stykem. Tobolky obsahují kombinaci 7 účinných látek z kategorie aminokyselin, vitamínů a rostlinných extraktů s vlivem na sexuální funkce.

Díky komplexnímu složení vám může eJoy® LONG pomoci nejen s oddálením vyvrcholení, ale také s prodloužením erekce, zlepšením její kvality a navíc i se zvýšením sexuálního apetitu. Účinky jsou tedy podobné, jako při znecitlivujících gelech, avšak bez jejich rizik a s jednodušším použitím. Navíc, užívání je možné i dlouhodobě.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě