• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Impotence v mladém věku

Erektilní dysfunkce postihuje stále více mužů. A bohužel, už dávno neplatí, že postihuje pouze starších mužů. Problémy s erekcí mají i mladší muži, což může vyústit v časté návštěvy sexuologa i urologa a celkem brzké ochlazení partnerského života. Příčiny mohou být různé, proto i způsoby léčby jsou různé. Zjistěte, co vám může zkomplikovat sexuální život a hlavně to, jak se tomu můžete co včas vyvarovat.

Jaké jsou příčiny?

  • Mnoho stresu
  • Málo odpočinku
  • Mnoho sexu
  • Nevhodná strava
  • Traumatický zážitek
  • Špatný životní styl

Velmi mnoho mladých mužů trápí poruchy erekce. A to i přesto, že mají dostatečnou chuť na sex, vysokou hladinu testosteronu i ranní erekci. V čem je tedy problém? Celý problém spočívá v kombinaci výše zmíněných příčin, které pokud se spojí v jednom člověku, snadno vyústí nejen v impotenci ale iv jiné civilizační choroby. Je přirozené, že člověk, který celý den tráví v práci, která mu způsobuje stres, stravuje se ve stáncích s rychlým občerstvením a večer tráví s pohárkem a cigaretku, bude mít po čase z toho pouze problémy. Rychlý a stresující způsob života jednoduše nepřeje našemu tělu.

Jak na to ovlivňují hormony?

Pro stres je typický jeden hormon – korzitol. Pokud máme nadbytek vyplaveného korztizolu, jsme vystresovaní, utlumení a nejistí. Kortizol navíc blokuje normální činnost mužského pohlavního hormonu – testosteronu. A právě to způsobuje pokles mužského libida. Normální hladina testosteronu u mužů vyvolává dostatečný sexuální apetit, sebejistotu, odvahu a ochotu riskovat. Dále ovlivňuje tvorbu svalové hmoty a zároveň snižuje tukovou hmotu, takže při jeho nedostatku dochází velmi snadno k rozvoji obezity. Nedostatek testosteronu se projevuje i zvýšenou únavou, zhoršenou fyzickou výkonností a výkyvy nálad. Proto, prvním řešením, jak se takovým výkyvům hormonů dá zabránit, je aktivní pohyb. Ať už dlouhá vycházková po cestě z práce, běhání brzy ráno, kdy je hladina testosteronu nejvyšší nebo různé jiné relaxační metody, které zvládnete i těsně před spaním.

Všude jen stres

Určitě to znáte i vy, pokud máte špatný den, vše vidíte jen v černém světle a tím si přitahujete i další špatné věci. Ty se nabalují a nabalují, až máte celý den úplně zkažený. Stejně to je i se stresem. Pokud jste celý den v práci pod tlakem a ve stresu, je vysoká pravděpodobnost, že pokud se ho někde nezbavíte, zůstane s vámi až do usnutí. V případě, že víte o své poruše s erekcí, vyvolává to ve vás další stres. Stres z nedostatečného výkonu, stres z neuspokojení partnerky, jednoduše všude samý stres. Je proto velmi důležité, abyste začali se stresem pracovat a to nejen aktivním pohybem, ale také dostatečným relaxací, popřípadě meditací nebo rozhovorem s psychologem. Další pomocí je změna stravy, která jde ruku v ruce se stresem a ovlivňuje nejen na výšku libidu ale i na celkový zdravotní stav. Takže pokud máte problémy s erekcí, je důležité zmírnit stres, změnit stravu a omezit i alkohol nebo cigarety.

Může jít i vážné onemocnění

Bohužel, za „obyčejnou“ impotencí může stát i vážnější onemocnění. Způsob života, který jsme uvedli výše, velmi často vede ke vzniku civilizačních onemocnění. Impotence v takovém případě je spíše výsledkem onemocnění, které zůstává skryté. Může jít například o cukrovku, neurologické poruchy, pohlavní nebo urologické onemocnění a srdečně-cévní choroby. Rovněž může být důsledkem psychických poruch jakými jsou deprese nebo úzkostná porucha. Právě psychické problémy jsou častějšími spouštěči impotence, než ty fyzické.

Jaká je léčba?

Léčba je podle toho, co sníženou chuť na sex způsobuje. V první řadě, je třeba se dát kompletně vyšetřit. Pokud jste úplně zdravý, je nutné změnit životní styl tak, jak jsme psali výše. V případě pokud se najdou poruchy v jiné části těla, je nutné je okamžitě řešit. V neposlední řadě, pokud máte pocit, že problém je někde úplně jinde, můžete vyzkoušet sexuální terapii se sexuologem, přírodní afrodiziaka a léky podporující erekci, jako je náš eJoy®.

Nejčastější dotazy

Pomáhají vakuové pumpy?

Mnozí doporučují právě vakuovou pumpu k léčbě erektilní dysfunkce. Vakuová pumpa funguje na principu odsávání vzduchu, díky čemuž vzniká podtlak, který způsobí vyšší prokrvení penisu.

Kdy vyhledat lékaře?

V případě, že se léčíte pouze výživovými doplňky, změnili jste životní styl a stále pociťujete potíže, je čas navštívit lékaře. Toto období by nemělo překročit více než 6 měsíců.

Je vhodné léčit se přírodními léky na impotenci?

Odpověď je ano. Všichni odborníci se shodují, že je nejlepší začít s léky podporujícími erekci.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě