• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Jak udržet erekci při milování? Pomoci mohou afrodisiaka i zlepšení životosprávy

Afrodiziakum

Častým problémem mužů ve středním a vyšším věku, zejména po 40-tce a po 50-tce, je kvalita erekce z hlediska její udržení dostatečně dlouhou dobu při sexu. Průzkumy ukazují, že právě vyšší věk bývá u mužů spojen s vyšším sexuálním apetitem, no problémy s mechanismem ztopoření jejich v posteli často zrazují. Jak tedy tvrdou erekci udržet?

Faktory, které ovlivňují vznik a kvalitu erekce

Erekce je označení pro ztopoření neboli ztvrdnutí pohlavního údu. K erekci přichází následkem sexuálního dráždění a stimulace, kdy se aktivuje mechanismus rozšíření cév prekrvujúcich penis a k nahrnutí krve do topořivých těles v něm.

Během tohoto procesu může dojít k několika problémům, především pokud jde právě o správné prokrvení. Selhat může rozšíření cév, ale i hromadění a udržení krve v topořivých tělesech. Většinou jsou za těmito obtížemi problémy kardiovaskulární soustavy, které způsobí erektilní dysfunkci nebo právě problémy s udržením ztopoření.

Mezi faktory s vlivem na kvalitu a dobu erekce patří:

  • stav cév, zejména pokud jde o ucpávání cév a zdraví krevního oběhu, kde platí, že čím hůře na tom cévní systém je, tím horší je erekce
  • hormonální hladina testosteronu, což je známý mužský pohlavní hormon, čímž je ho v těle méně, tím slabší jsou tvrdost a udržení ztopoření
  • psychická vitalita a pohoda, stres, vyčerpání či propracovanost mohou výrazně negativně ovlivnit hlavně na udržení a ochabování erekce
  • vedlejší a nežádoucí účinky různých léků, léčiv a chemických látek, zde netřeba zapomínat ani na nikotin v cigaretách a chemikálie v alkoholu

Prostředky a tipy, jak udržet erekci při sexu

Pojďme se nyní podívat do praxe a ke konkrétním doporučením, jak udržet kvalitní a tvrdou erekci při milování dostatečně dlouhou dobu. Ideální je zkombinovat potlačení negativních faktorů spolu s aktivními prostředky s pozitivním působením.

Zde jsou nejefektivnější zásady, tipy a podpůrné prostředky:

Bylinné a přírodní afrodisiaka: Podpořit svůj sexuální apetit, zlepšit tvrdost ztopoření a prodloužit dobu erekce, to všechno víte s využitím afrodiziak. Mezi ty s nejlepším účinkem patří koření typu chilli a zázvor, čokoláda s vyšším obsahem kakaa, šlehačka, maliny, granátová jablka, ústřice a mořské plody obecně a med.

Omezení zlozvyků: Alkohol se na mnoha místech zmiňuje také jako afrodisiakum, ale jen v minimální míře a z komplexního hlediska zhoršuje erekci, hlavně její dlouhodobé udržení. Ještě více to platí o nikotinu, který škodí nejen cévám a plicím, ale celému organismu. Skoncujte s těmito zlozvyky a erekce se zlepší.

Intenzivní sportování: Jednou z možností, jak zlepšit krevní oběh a společně s ním i erekci, je intenzivnější a výbušnější druh pravidelného pohybu a fyzické aktivity. Plusem je, že takové cvičení či sportování vám může pomoci i na zvýšení libida. Sprinty, posilování ve fitness centru či HIIT trénink jsou skvělá cesta.

Více spánku, méně stresu: Mezi vlivy s negativním účinkem na erekci a její dlouhodobé udržení patří i stres a nedostatek odpočinku. Způsobují totiž hormonální nerovnováhu a zvýšení hladiny kortizolu, což v konečném důsledku zhoršuje kvalitu erekce. Proto během dne více relaxujte a odpočívejte a v noci si dopřejte kvalitní spánek.

Erotické pomůcky a hračky: Zajímavým dopingem, který lze využít i při různých sexuálních hrách a radovánkách, jsou také erekční kroužky nebo jiné erotické hračky. Ty vám pomohou krátkodobě s udržením dostatečného prokrvení penisu a tedy is udržením stoprenia. Nevyužívejte je však příliš často, pak jsou kontraproduktivní.

Trénink a speciální cviky: Potenciál zlepšit kvalitu a výdrž ztopoření má i častější trénink erekce a to hlavně v podobě pravidelné masturbace. V tomto případě se však snažte udržet erekci bez příliš rychlého vyvrcholení, trénujte spíše vytrvalost. Pomoci vám mohou i Kegelovy cviky na stahování a uvolňování svalů pánevního dna.

Specializované podpůrné přípravky: Sílu přírodních látek, stimulantů a afrodisiak víte využít iv koncentrovanější podobě a to přes volně prodejné pilulky na erekci. Do této kategorie patří také značka eJoy®, která kombinuje aminokyseliny na zlepšení prokrvení penisu spolu s rostlinnými extrakty pro stimulaci libida.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě