• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Na prodloužení ejakulace můžete vyzkoušet cviky, dýchání i speciální přípravky

spermie

Mezi sexuální poruchy, o kterých se až tolik nemluví, ale jsou také velmi nepříjemné, patří problém s příliš rychlou ejakulaci. Ta je pochopitelně pro dosažení sexuálního uspokojení u muže nezbytná, ale problém nastává tehdy, když přijde předčasně. Takový stav ovlivňuje kvalitu sexuálního života nejen u muže, ale i u ženy.

Ejakulace jako přirozená součást sexu

U muže je orgasmus, čili sexuální vyvrcholení, zcela přirozeně doprovázen ejakulací. Celý tento mechanismus má smysl hlavně z hlediska plodnosti, nakolik v ejakulátu se nacházejí spermie, což jsou mužské pohlavní buňky schopné oplodnit vajíčko.

Samotný orgasmus vzniká na základě sexuálního dráždění, hlavně pokud jde o stimulace erotogenních oblastí na penisu, ať už uzdičky, žaludu nebo celého penisu. Během této stimulace dochází ke zvyšování sexuálního napětí a v momentě, kdy přijde k vyvrcholení tohoto napětí, nastane orgasmus a ejakulace.

Mezi nejdůležitější faktory, které na to mají vliv, patří:

  • citlivost na sexuální dráždění, čili vzrušivost při stimulaci zmíněných erotogenních zón, čímž je vzrušivost vyšší, tím dříve přijde orgasmus
  • pravidelnost pohlavního styku, kde je jasná přímá úměra mezi tím, že čím častěji sexuální styk muž má, tím nižší je míra jeho vzrušivosti
  • libido, což je zjednodušeně řečeno sexuální apetit, zde mají svůj vliv také pravidelnost sexu, ale také genetická predispozice či dědičné faktory
  • funkční a anatomické poruchy a problémy související s pohlavním údem, například příliš krátká uzdička nebo zánět prostaty a žaludu penisu

5 tipů, jak prodloužit dobu do ejakulace

Obecné statistiky udávají, že průměrný čas do ejakulace je u běžného a zdravého muže kolem 5 až 6 minut. Je to samozřejmě individuální, ale pokud ve vašem případě dosáhnete orgasmu příliš brzy, například do 1 či 2 minut, jde již o problém.

Na prodloužení ejakulace však můžete využít několik možností:

Správné dýchání: Při vzrušení je pro každého přirozené dýchat hluboko, rychle, nekontrolovaně a tak, aby se co nejvíce kyslíku dostalo do svalů. Pokud však chcete ejakulace prodloužit, třeba dýchat mělčí a nosem, pomaleji, pravidelně a kontrolovaně.

Trénink s masturbací: Masturbovaní slouží ve většině případů na uvolnění nahromaděné sexuální energie, což je pozitivní na snížení libida. Snažte se však využít tuto činnost i na trénování oddálení ejakulace, takže masturbujte pomaleji a s přestávkami.

Přerušování: Jako nácvik výdrže, ale i jako zajímavou pauzu pro jiný druh sexuální stimulace, můžete vyzkoušet přerušování pohlavního styku. Když už budete cítit, jak se blížíte k orgasmu, zastavte veškeré aktivity a dopřejte svému penisu pauzu.

Metoda Masters-Johnson: Principem této techniky je jednoduché přerušení vzrušení těsně předtím, než muž dosáhne vrcholu. Partnerka vytvoří z palce a ostatních prstů kruh na penisu a v momentě nejvyššího vzrušení ním stlačí uzdičku a žalud.

Speciální kondomy a gely: Pro ty muže, kteří mají vážné problémy s předčasným vyvrcholením, existují i ​​speciální prezervativy napuštěné znecitlivující látkou benzokain. Také si víte koupit lubrikační gely snižující citlivost na sexuální dráždění.

Přípravky na oddálení ejakulace

Řešením, které vám může pomoci s oddálením ejakulace, jsou i specializované přípravky. Ty mohou fungovat na principu zlepšení prokrvení pohlavního údu a tedy prodloužení ztopoření nebo na principu obsahu takových látek, které podporují snížení vnímání sexuálního vzrušení, uklidnění a utlumení nervozity.

Na prvním principu fungují tímto způsobem i tabletky eJoy®, které obsahují aminokyseliny L-Arginin a L-Citrulin, extrakt z chilli a výtažky z macy a kotvičníku. Díky tomu podporují lepší prokrvení penisu a delší erekci.

Specializovanou verzí této značky je její nejnovější produkt eJoy LONG®. I v tomto případě jde o perorální tablety pro muže, které kromě aminokyselin či afrodiziakálních rostlin obsahují výtažek z asijského ženšenu. Ten pomáhá k uklidnění nervové soustavy, snížení citlivosti penisu a také na oddálení ejakulace.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě