• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Španělské mušky jako afrodiziakum, jejich účinky a praktické zkušenosti s nimi

Afrodiziakum

Pojem španělské mušky už alespoň jednou v životě slyšel každý, koho lákají zajímavé a nevšední sexuální zážitky. Španělské mušky jsou totiž jedno z nejznámějších a nejsilnějších afrodisiak, jaké jsou k dispozici. Okořenit si svůj sexuální život tímto slavným elixírem má mnoho výhod, ale i některá rizika.

Co jsou španělské mušky

Za pojmenováním španělské mušky se skrývá speciálně afrodiziakum nerostlinných původu, jehož základem je látka zvaná kantaridin. Jde o látku, která se získává z brouka zvaného puchýřník lékařský, jehož tělo se usuší.

Z něj se pak extrahuje tato složka, která je však zároveň i prudkým jedem, alespoň při běžném kontaktu s pokožkou či sliznicemi. V roztoku španělských mušek je však namíchána pouze taková koncentrace, aby to bylo dostatečně bezpečné a s minimálním rizikem, případně bez viditelnějších nežádoucích účinků.

Mezi další zajímavosti o španělských Muška patří:

  • nejvíce tento „elixír lásky“ proslavil známý markýz de Sade, který se španělskými muškami jako afrodiziakem experimentoval
  • nejčastěji má toto afrodiziakum tekutou formu a vyrábí se v podobě kapek, některé značky jsou dokonce s ovocnou příchutí
  • ne všechny produkty s označením španělských mušek obsahují přírodní kantaridin, některé už jen jeho syntetickou formu

Účinky a na co pomáhají

Španělské mušky se využívají hlavně jako afrodiziakum, kdy se užívají perorálním způsobem ve formě hotových přípravků. V minulosti se však používaly roztoky s jejich obsahem iv rámci léčby.

Zde jsou dvě nejdůležitější oblasti působení:

Afrodiziakum: Základním účinkem kapek s obsahem španělský mušek je lepší prokrvení genitálií a zvýšení dráždivého pocitu tepla. To s sebou přináší zvýšení vzrušení a také vzrušivosti na sexuální stimulaci.

Dráždivé účinky: Samotný kantaridin má dráždivé účinky a ty se v minulosti využívaly ve dvou oblastech. První byla močová soustava, kde měla látka močopudné působení, druhou použití na stávající puchýře a kožní infekce.

Dávkování, užívání a možná rizika

Pokud jde o použití španělských mušek za účelem zvýšení sexuální dráždivosti a podpory sexuálního apetitu, toto afrodiziakum je využitelné jak pro muže, tak pro ženy. Důležité je však dodržovat všechna pravidla správného použití.

V opačném případě totiž hrozí i vážné zdravotní rizika či vedlejší účinky. Počítat třeba s tím, že u některých lidí se objevily infekce močových cest, otok vnějších genitálií a zduření okolí pochvy u žen a bolestivá erekce s trváním dokonce i po pohlavním styku, kdy je nezbytné vyhledat lékaře.

Pokud jde o dávkování, držte se těchto zásad:

  • vždy si před prvním použitím přečtěte návod
  • obvykle se užívá jen pár kapek, obvykle od 3 do 6, které se nakapou pod jazyk
  • afrodisiakum třeba použít zhruba hodinu před pohlavním stykem
  • použití je obvykle omezeno pouze jednou za 24 hodin

Další afrodisiaka na libido

Kromě španělských mušek je možné využít na podporu sexuálního apetitu a zvýšení libida i některé jiné prostředky či způsoby. Jejich výhodou je, že pomáhají komplexně, jsou přirozené a bez jakýchkoliv rizik.

Zde jsou další zajímavé afrodisiaka:

Chilli: Toto známé koření patří mezi známé stimulanty libida a sexuálního apetitu a to tak u mužů, tak u žen. Podporuje totiž rozšíření cév, zlepšení prokrvení pohlavních orgánů a má i termogenní účinek, čili zvyšuje pocit tepla.

Ústřice: Mořské plody, zejména však ústřice, jsou také velmi dobrým afrodiziakálním prostředkem. Hlavně u mužů podporují hladinu testosteronu, který je nezbytný tak pro chuť na sex, jakož i pro kvalitní a tvrdou erekci.

Červené víno: Na uvolnění psychiky, nervozity a také na zlepšení vnímání sexuálního dráždění se doporučuje využít mužům i ženám červené víno. Pamatujte však na odhadnutí správného množství, doporučený je nejvíce 1 pohár.

Čokoláda: Pokud jde o sladkosti, kvalitní čokoláda s vyšším obsahem kakaa, alespoň 70%, má také pozitivní vliv na sexuální apetit. Kakao totiž obsahuje řadu flavonoidů, které podporují krevní oběh a lepší prokrvení genitálií.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě