• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

7 tipů, jak zlepšit ejakulace, jejího objemu, konzistence a správného načasování

spermie

Pod pojmem zlepšení ejakulace se může myslet několik možností působení. Nejčastěji mají muži problém se správným načasování ejakulace, ať už jde o příliš časnou nebo pozdní ejakulaci, ale také s konzistencí a objemem ejakulátu. Jakým způsobem je možné všechny tyto vlastnosti, podmínky a parametry ovlivnit?

Jaké nejčastější problémy nastávají s ejakulací

Ejakulace je přirozené vyvrcholení pohlavního vzrušení a sexuálního dráždění. Souvisí přímo s dosažením orgasmu, přičemž smyslem ejakulace je zajištění plodnosti, nakolik ejakulát, který se při ní dostane ven z penisu, obsahuje spermie.

Na celý průběh a proces ejakulace, stejně jako na objem, konzistenci a jiné vlastnosti ejakulátu, mají vliv několik faktorů. Ty rozhodují o tom, kdy ejakulace nastane, zda je ejakulátu méně nebo více, případně i to, jak moc je hustý a jakou má chuť. Právě v těchto oblastech a vlastnostech nastávají nejčastější problémy a potíže.

Toto jsou ty z nich, které jsou nejvýznamnější:

  • příliš časná ejakulace, nazývaná někdy i předčasná, kdy přijde k dosažení orgasmu a vyvrcholení již od 1 či 2 minut
  • příliš pozdní ejakulace, případně její úplná absence, což může mít souvislost například s nedostatečným libidem nebo vzrušivostí
  • změna objemu ejakulátu, nejčastěji se jedná o stav, kdy dochází k jeho snížení, množství u průměrného muže je od 2 do 8 ml
  • snížení hustoty ejakulátu nebo příliš řídký ejakulát, s tím může souviset i změna jeho zabarvení, je méně bělejší a více čírejší

Tipy, rady a prostředky pro zlepšení ejakulace

Chtěli byste mít zdravou ejakulace popsanou výše, ale trápí vás to, že ji dosáhnete příliš rychle, nebo naopak, že dlouho trvá, než přijde k vyvrcholení? Případně, máte problém s hustotou a objemem semene? Existuje více způsobů, jak to ovlivnit.

Mezi ty, které jsou nejúčinnější, patří následující:

Zdravá intenzita ejakulace: Velký vliv na objem semene má to, jak často ejakulovat. Pokud máte ejakulace i vícekrát za den, nedivte se, že objem ejakulátu je menší. Proto je lepší ejakulovat méně častěji. Kromě sexu víte v této oblasti ovlivnit i na pravidelnost masturbace, kde to také netřeba přehánět.

Strava a nápoje: Na chuť a hustotu ejakulátu mají vliv i zkonzumované potraviny a tekutiny. Vyhýbejte se štiplavým, mastným a smaženým jídlům, stejně tak nadměrné konzumaci alkoholu a slazených limonád. Chcete-li mít dostatek ejakulátu, pijte hodně vody a bylinných čajů, alespoň 2,5 litru denně.

Pohyb: Velmi důležitým faktorem pro kvalitní sexuální život mužů je pohyb. Čím více pohybu budete mít a čím pravidelnější bude, tím lépe pro hladinu testosteronu, který má vliv i na množství ejakulátu. Upřednostňujte výbušnější typy aktivity a pohybu, například sprinty nebo kardio trénink ve fitness centru.

Rostliny: Zdravou míru libida, dostatek ejakulátu, ale i celkově vliv na zdravý průběh ejakulace mají také několik bylinky. Jde především o ty, které patří mezi afrodisiaka, stimulanty nervového systému a podporují prostatu, například maca, tribulus terrestris, ženšen, ginkgo biloba a saw palmetto.

Ovoce a zelenina: Výborným prostředkem ke zlepšení ejakulace po všech stránkách je i zvýšená konzumace vitamínů, aminokyselin a minerálů v ovoci a zelenině. Do jídelníčku zařaďte hlavně ananas, banán, kiwi, červený meloun, celer, brokolici a špenát. Obsahují látky podporující testosteron i erekci.

Omezení negativních vlivů: Nejen podpora pozitivních faktorů, ale i omezení a minimalizace těch negativních, mohou pozitivně ovlivnit ejakulaci a ejakulát. Jde například o omezení alkoholu, kouření, nezdravých jídel či stresu, pozor si třeba dát i na fytoestrogeny, například sóju.

Specializované přípravky: Pokud byste chtěli ještě efektivněji podpořit svůj sexuální život, včetně ejakulace, můžete sáhnout i po některých specializovaných doplňcích výživy. Velký potenciál pomoci potenci, erekci, libidu i ejakulaci má také značka eJoy® a to včetně nové verze eJoy® LONG.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobeno

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě