• eJoy® - oficiální prodejce pro Českou republiku
logo eJoy®

Tipy na prodloužení erekce

 

S rostoucím věkem erekce u mužů postupně slábne. Je to normální a zcela přirozený jev, který časem potká každého jednoho muže. Věk však není jedinou příčinou slábnutí erekce. Z různých důvodů se s tímto problémem potýkají i mladí muži. Důvody nevýrazné erekce jsou různé. Jedinec může například bojovat s určitou nemocí (cukrovka, srdečně-cévní onemocnění a jiné), které mají vliv i na jejich mužnost. Podstatný je také životní styl, stravování a pohyb. I ty dokážou erekci velmi výrazně ovlivnit. Dalším důvodem je příliš časté sledování porno videí, díky kterému si muž může přivodit problémy s erekcí. Časté sledování porna totiž ovlivňuje a posouvá hranice reakce mozku a penisu na vzrušující podněty, klasický sex tak pro muže není tak zajímavý jako kdysi.

Prsten na kořen penisu

Velmi účinnou a při tom jednoduchou pomůckou na prodloužení erekce je použití prstenu (obruče), která se nasadí na kořen penisu. Obruč je nejčastěji vyrobena ze silikonu, ale v sexshopech najdete také prsteny z gumy, kůže či kovu. Velmi podstatná je správná velikost prstenu – příliš malý vám může místo očekávaného efektu způsobit potíže, příliš velký zase nesplní svůj úkol. Kromě toho, že díky prstenu zůstane penis déle tvrdý, potěšíte díky němu svou partnerku intenzivnějším orgasmem.

Znecitlivující gely

Po znecitlivejúcich gelech či sprejích většinou sahají páni, které trápí předčasná ejakulace. Tyto přípravky však dokáží znecitlivěním penisu prodloužit sexuální výkon a obou partnerů tak potěšit tvrdší, pevnější a delší erekcí. Přípravky se nanášejí na místa, která jsou při sexuálním styku nejvíce stimulovány – na žalud a spodní část penisu (okolí uzdičky). Výhodou těchto gelů je jejich použití, jednoduše je nanesete před pohlavním stykem na penis a můžete si užívat. Třeba si však dávat pozor i na nevýhody. Může se totiž stát, že se gel přenese i do vagíny partnerky a tím pádem způsobí její dočasné znecitlivění. Její zážitek ze sexu tak bude značně oslaben. Tomuto lze předcházet dřívějším nanesením přípravku na penis, aby se do styku stihl pořádně vstřebat.

Přírodní vitamínové doplňky

Jednou z možností, jak posílit erekci, je pravidelné užívání vitaminových doplňků pro muže. Jejich složení a kombinace účinných přírodních látek zajistí kromě zlepšení erekce i prodloužení doby pohlavního styku, zvýšení chuti na sex či zdravější prostatu. Užívání vitaminových tablet má oproti výše uváděným sexuálním praktikám několik výhod. Jednou z nich je, že jejich efekt je při pravidelném užívání dlouhodobější.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Certifikace

Úřadem veřejného
zdravotnictví

Garance

vrácení peněz za
neotevřená balení

Vyrobené

v Evropě
(Slovenská republika)

Diskrétní

doručení
balíku

Doprava zdarma

pro více než 1 balení
přes Zásilkovnu

100% přírodní

produkt v nejvyšší
kvalitě